Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az abortusz gyilkosság vagy sem?

Az abortusz gyilkosság vagy sem?

Figyelt kérdés

Ez a videó elég elgondolkoztató... (18+-os videó, CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK!) [link]


Mielőtt félreértitek, nem vagyok terhes és nem készülök ilyesmire és nem is célom a provokálás, pusztán kíváncsi vagyok, ki hogy vélekedik erről, minek számít a közvélemény szerint...


2009. ápr. 8. 19:13
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
65%
Hát akkor is gyilkosság! Én a videobol multkor 4 percet tudtam megnézni mert sírnom kellett:(!olyan szőrnyű! Aki el akarja vetetni semmiképp ne várjon 12 hétig!
2009. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
64%
abban igazad van hogy nincs 100% os vedekezesi modszer de tudod sokan,am nem is tesznek az ellen hogy meg gatoljak a baba jovetelet mivel nem akarjak csak esz nelkul sexelnek aztan mennek a gyilkosagba es olyan szepen tudnak utanna aludni meg minden,na erre mondtam en hogy az ilyen no nem no hanem egy vadallat!!
2009. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
45%
Én nem értem miért kell feltenni ilyen videót egy olyan oldalra,ahol csupa várandós nö van??!
2009. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
89%

A nagyon indulatos, kiabáló válaszolónak üzenem: az én anyukám úgy esett velem teherbe, hogy 3 féleképpen védekezett, abból az esemény utáni volt az egyik.

Úgyhogy nehogy azt hidd, hogy mindenki, aki terhes lesz úgy, hogy nem akarja, az ész nélkül szexelő, felelőtlen, tudatlan paraszt. mert látom, te ezt gondolod.


A kérdésre válaszolva: én azt mondom, hogy soha nem tudnám elvetteni a babám, mert igenis az egy kis ember, az én kisbabám a 12. heti UHn már az ujját szopizta...

De soha, ismétlen SOHA nem tudhatom, hogy mikor kerülök olyan helyzetbe, hogy egyáltalán el kelljen gondolkoznom a lehetőségen.


Én csak azokat ítélem el, akik sportot űznek az abortuszból, és védekezés nélkül szexelnek (ismerek ilyet).

De nem ítélem el azt, aki számomra ismeretlen körülményekkel, ismeretlen élethelyzetben ilyesmire kényszerül, pont azért mert nem ismerem sem őt, sem a körülményeit. Nem az én dolgom ítélkezni, megteszi helyettem az, aki érdemes rá!

2009. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
NEM IDE TETTEM, hanem a moderátorok tették ide! Én a fogamzásgátlás témakörbe tettem fel. Különben meg odaírtam, hogy erős idegzetűeknek, szal ne reklamálj!
2009. ápr. 8. 19:55
 16/46 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a gyilkossag szo a legszigorubb amit erre lehet hasznalni.Az biztos hogy attol a perctol kezdve hogy dobog a szive egy elo lenynek kell tekinteni,attol fuggetlenul hogy erez fajdalmat vagy sem.Mert ugye a baba a terhesseg 20 honapjaban kezd fajdalmat erezni.Elitelendo es szomoru hogy a 21 szazadban meg ilyen alacsony a szexualis kultura szintje.Ismerek olyan jo csaladbol valo fiatal lanyt akinek legalabb nuolc abortusza volt mar.
2009. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
84%

en vagyok az a kiabalos valaszolo:)

en is pontosan azokrol beszeltem akik,sportot uznek az abortuszbol:S

2009. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Hogyan védekezett anyukád, hogy mégis világra jöttél? Csak kíváncsiság... Én magam tabit szedek, de abban sem bízom, mert mi is úgy születtünk a tesóimmal, hogy anyám gyógyszert váltott és állítólag ugye a védelem folyamatos...Hát ennyire volt az...
2009. ápr. 8. 19:57
 19/46 anonim ***** válasza:
85%

Értem, akkor nem olvastalak el figyelmesen.

Ezek szerint egy véleményen vagyunk!

2009. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
59%
A reklamáló vagyok! Erös az idegzetem,ezért belenéztem,de azért ez itt sok!! De ha nem te tetted ide,akkor nem szóltam...
2009. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!