Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légyszi nagyon fontos! Lehet...

Légyszi nagyon fontos! Lehet baja a babámnak, ha nem szedtem terhes vitamint?

Figyelt kérdés
Sem az orvosom,sem a védőnőm nem mondta (kifejezetten nem javasolták).Folsavat sem szedtem.Erre most olvasom,hogy legalább azt kellett volna,ha vitamint nem is.Azt is a 12 hétig,mert utána nincs értelme.Teljesen be vagyok pánikolva,mi lesz most?Amúgy is komplikált kicsit (rossz helyen lévő méhlepény,közben egy emelgetésre szoruló kétéves),de most aztán összesz@rtam magam.18 hetes uh.n még nem voltam,a 12.n meg már túl vagyok.
2011. júl. 23. 18:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Tényleg egy folsav szedése nélkül született gyerek sem normális?"

Tudod, aki ezt mondja, annak csak azt tudom mondani, hogy biztos vagyok benne, hogy dédmamám nem szedett folsavat! Ehhez képest a 93 (!!!) éves nagymamám olyan szinten topon van (agyilag és fizikálisan is), hogy az valami eszméletlen!

Ha egészségesen élsz, étkezel, nem stresszelsz, hidd el, nem lesz semmi baj!

Jó babavárást! És NYUGALOM!!!

2011. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A világ 67 országában, közülük 47-ben kötelezően dúsítják folsavval az alapvető élelmiszereket, így tök mindegy kismama akarja vagy nem, mindenképpen hozzájut. Persze ezáltal minden ember, de ártani nem árt, viszont a kismamáknak nagyon fontos.

Gondolom, teljesen alaptalanul és feleslegesen.

2011. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Osztálytársnőm semmilyen vitamint nem szedett, egészséges babája van.
2011. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én se vittem túlzásba, Elevitet ha néha eszembe jutott akkor beszedtem, a 12. hétig. Folsavat kicsit gyakrabban, de azt se végig szedtem.
2011. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!