Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elfogyott az utrogestanom hol...

Elfogyott az utrogestanom hol irathatok fel a nőgyógyászon kívül?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok és ma este el fog fogyni. Jövőhét szerdán lesz az a doki aki felírta. Csak nála lehet vagy esetleg háziorvos is felírhatja ilyen esetben?
2011. júl. 21. 16:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én is nagyon félek ma még volt úgyhogy a szombat meg a vasárnap lesz hosszú. Tudtam szerezni de hétfőn érkezik délelőtt. De plussz még iratok is fel. Drukkoljatok kérlek. Nagyon köszönöm, majd írok, hogy mi a helyzet.
2011. júl. 22. 22:52
 12/15 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2011. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi újság? Tudtál valahol szerezni?


Legközelebb tartsd szemmel a készleted, hogy időben tudj íratni.

2011. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó igazad van, de úgy volt, hogy uh-on szóltam a dokinak mert az én dokim nem volt és azt mondta ezt ne vele beszéljem meg. Kedves nem. Ezért kerestem egy saját dokit akit holnap hívok fel és megyek hozzá.
2011. júl. 24. 08:59
 15/15 A kérdező kommentje:
Kedves 11:48 Székesfehérvár mellett lakom.
2011. júl. 24. 09:00
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!