Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elfogyott az utrogestanom hol...

Elfogyott az utrogestanom hol irathatok fel a nőgyógyászon kívül?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok és ma este el fog fogyni. Jövőhét szerdán lesz az a doki aki felírta. Csak nála lehet vagy esetleg háziorvos is felírhatja ilyen esetben?
2011. júl. 21. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a házi orvos is felírja, már csak abból is kiindulva, hogy fogamzásgátlót is ír fel ha kéred.
2011. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Úgy tudom háziorvos is felírhatja. Ha nem akkor vagy hívd fel a dokidat és kérj tőle receptet, vagy nőgyógyászati ügyeleten kérj receptet! Ha hirtelen abbahagyod vérzés léphet fel és elmehet a baba!
2011. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi akkor holnap megyek mert ma már nem rendel még estére van de napok óta kevesebbet használok. Remélem nem lesz baj. Köszönöm.
2011. júl. 21. 17:13
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem felírta a háziorvos, de kellett róla papír, vagy a kiskönyv amiben benne van, hogy nődoki javasolta.
2011. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tényleg ne hagyj ki napot, mert gond lehet belőle!! Ha van gyógyszertári ismerősöd, kérj tőle, majd utólag beviszed a receptet!
2011. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rendben holnap robogok a dokihoz és iratok vele. Nagyon köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 21. 21:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Vittem az ambuláns lapomat a háziorvoshoz azon szerepelt, hogy ezt kell használnom. Ezek után gond nélkül felírta csak szólni kellett neki.
2011. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál de ma szabadságon van.:( Hétfőn tudok legközelebb menni. A doki meg nem írt papírt az utrogestanról amikor kaptam csak a receptet. Már van új dokim de vele is hétfőn tudok értekezni. Úgy félek, hogy baj lesz ez a két nap.
2011. júl. 22. 12:26
 9/15 anonim ***** válasza:
Ügyeletes nőgyógyásszal nem tudsz íratni? Nem akarlak megrémíszteni, de lehet, hogy majd elkezdesz barnázni. Én volt hogy egy napot kihagytam, meg is történt.
2011. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

hány hetes vagy? esetleg ha van olyan gyógyszertár ahova többször jársz és "ismernek" próbálj meg kérni, és a receptet majd beviszed hétfőn.

Nem akarlak megijeszteni, de én sem mernék kihagyni.

2011. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!