Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismakik? Akiknek még nem...

Kismakik? Akiknek még nem mozdult meg, nem vagytok idegesek?

Figyelt kérdés

17 hetes és még nem éreztem. Illetve a franc se tudja, nem akarom bemagyarázni,hogy mondjuk egy bélmozgás ő volt. Nekem olyan kevés ez a havi egy uh, pedig tudom,hogy az a normális. Tünet nem nagyon van, csak néha szurkálás pociban, meg hüvely fájdalom. De olyan sokszor eszembe jut,hogy mi van,ha baj van! Ti hogy nyugtatjátok meg magatokat?

Mikor fogom már érezni? Honnan tudom,hogy ő az?


2011. júl. 18. 10:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden kedves Kismakinak!:)

Hát már nagyon várom,hogy jelezzen a kisfiam. Csak szörnyű ez az állapot,hogy tünet sincs, uh sincs (mármint nem olyan sűrűn,ahogy nekem kellene:)), és mindenfélére gondolok!

2011. júl. 18. 12:46
 12/13 anonim ***** válasza:

Én csak kb. a 20. héten éreztem először. Talán előtte is, de nem volt egyértelmű. Ne aggódj! Egyébként néha észre sem veszem, hogy mocorog - ha nagyon elfoglalom magam valamivel, csak kívülről látszik.


34. hetes kismaki :)

2011. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia én 22 hetes "kismaki" :) vagyok és 16 hetesen ugyan ezt éltem meg mint te egyfolytában aggódtam,hogy mi lehet mért nem mehetek hetente ultrahangra honnan tudjam hogy nincs baj(a 12.ik héttől nem voltam ultrahangon csak a 19.ik héten)néha éreztem csiklandozást amikor a hátamra feküdtem és zenét hallgattattam vele de azt hittem csak beképzelem mivel első terhességem nem tudtam mit kell érezni aztán a 18.ik héten éreztem határozott fejeléseket meg rúgásokat teljesen más mint a bélmozgás és azóta is hála Istennek minden nap érzem de ha esetleg eltelt egy óra és nem mocorog be pánikolok aztán lejátszom neki a zenét amit szoktam és akkor megmozdul de én is szettnék beruházni egy szívhang figyelőre jó dolog a védőnőmnek van.

Ne aggódj (tudom könnyű mondani)majd fogod érezni nem soká!:)


udv.Ancsi

2011. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!