Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hét múlva szülő kismamák,...

Pár hét múlva szülő kismamák, hogy bírjátok a feszültséget? Nem vagytok idegesek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

34 hetes kismama vagyok, második gyermekemet várom.

Mostanában egyre feszültebb vagyok, sok a teendő, aggaszt hogy minden meglegyen a nagy nap előtt.

A párom is csak panaszkodik (szexhiány miatt),annyi mindenre kéne figyelnem + jön a húsvét és sehol nem vagyok. Sokszor rossz a kedvem, lehet, hogy én vagyok most túl érzékeny? De úgy érzem sok ez most nekem!

Ti hogy vagytok? Nem stresszeltek? Hogy oldjátok meg a dolgokat?


2010. márc. 23. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
35hetes es 3 napos vagyok, Elso baba.most koltoztunk el vegre anyostol....vegre!!! de itt allok, hogy senkim sincs aki segitene takarirtani, pedig lenne amit mert az elozo alberlo nem a tisztasagarol volt hires, nincs meg a korhazi csomagom sem, mert leegtunk anyagilag. lesz valahogy.....mindig megszerveztem az eletem ,most ugy erzem semmi sem lesz keszen....na, kb igy erzem magam:)
2010. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia.én 32 hetes vagyok.stresszes igazából nem vagyok szerencsére.babaholmi+a kórházi csomagom hétfőn lesz meg.arról tehát le lesz a gond.aztán szépen lassan elkezdek majd két héten belűl nagytakarítani,hogy apránként minden csilli villi legyen mire megyek szülni.hát a rossz kedv az nálam is elő szokott fordulni.én a hormonoknak tudom be,mivel okom nagyon nincs rá.
2010. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes vagyok, 2. baba. Alig várom már, hogy menjek szülni, nem nagyon bírom már, de közben meg tiszta ideg vagyok, hogy mi lesz, hogy lesz. Most pont azon stresszelek, hogy mi van, ha éjszaka indul be a szülés, és akkor a párom hogy jön velem, hisz kinek szólok éjszaka, hogy jöjjön már át a fiamhoz. Nem tudom mi lesz. Magammal nem vihetem, egyedül nem hagyhatom, főleg ha az apja is éjszakára lesz dolgozni. Remélem megoldom valahogy. Na meg persze rend legyen, meg tisztaság mindig, hogy ne szülés után idegesítsen, hogy szalad a ház, ha jönnek babalátogatóba. Meg ilyenek. Szerintem már mindenki így van ezzel.
2010. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 35 hetes vagyok, a babaholmik úgy ahogy megvannak, de még nincs olyan rucink amiben hazahozzuk babucinkat. A stessz az nálam nem amiatt van, hogy nem lesz meg minden (takarítás, holmik stb.) a párom se nagyon panaszkodik a szexhiány miatt (egyenlőre), nálam az a gond, hogy mire szülök el kell készülnöm a szakdolgozatommal. Én emiatt aggódok, hogy az nem lesz meg, megyírva, bekötve, leadva stb. Nagytakarítani sose szoktam, inkább úgy csinálom, hogy apránként, egyik nap port törlök, más alkalommal ablakot pucolok, függönyt mosok, hogy ne egyszerre kelljen felfordítani a házat, meg amúgy is kevésbé fárad el az ember ha nem egyszerre csinál mindent. Már a terhesség előtt is így csináltam és nagyon bevált megoldásnak tartom.

Minden jót.

2010. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat! Megpróbálok nyugodt maradni és beosztani a munkát, csak idegesít, hogy olyan hamar pafff vagyok, elfáradok. Meg egyre inkább a zsülés jár az agyamban, az első császár volt, a kislányom is nagy baba lesz úgy néz ki 4 kg felett - nem tudom mi lesz - megint műtét?? :(( Jó lenne már túllenni rajta, de még van jópár hetem.
2010. márc. 23. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!