Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti is a terhesség...

Kismamák! Ti is a terhesség vége felé idegesek voltatok hogy nincs még meg minden?

Figyelt kérdés

A párom nagyon nyugodt nem készül úgy azt mondja még van 5 hét! Az orvosnak nincs össze rakva a pénz, és még hiányzik pár dolog. A pelenkázó szekrényt nem képes össze tenni, kimostam a ruhákat kivasaltam szerettem volna a szekrénybe tenni. A legfőbb gondom hogy új telefonra processzora van pénze de rosszul van hogy az orvosnak pénzt kell adni! 11 éve járok ehhez az orvoshoz először ö vizsgált meg fontos nekem hogy ott legyen mellettem. Kétszerre akarja oda adni a pénzt az orvosnak!

Mit tanácsoltok?

35 hetes kismama


2009. febr. 12. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is nyugi!

Én is ilyen voltam, már csak mosolygok magamon!

Amikor a kórházban leszel szülsz, a párod majd rohangál otthon, mint pók a falon.:-))))Te majd elküldöd még gyógyszertárba, kajáér, stb...

Neki majd csak akkor esik le, hogy jó ég, apa vagyok!


A dokinak meg szerintem is adj amennyit Te gondolsz és ne kétszerre!

Elég régóta jársz hozzá és te tudod, hogy megérdemli-e!

2009. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk is hasonló a helyzet :)

Én még attól is idegbeteg vagyok, hogy az Intersparban vettünk szoptatós melltartót, és a pénztáros elfelejtette leszedni róla a lopásgátlót, ami nem riasztott be, és csak itthon vettük észre, számlát kidobtuk, azóta próbáljuk megszabadítani szerencsétlen melltartót a lopásgátlótól :D Már csak ez az egy cuccom nincs rendben, de ettől is a falra tudok mászni. A dokinak pénzt adás nálunk is nagy kérdés, nekem magándokim van, úgyhogy valamennyit biztos ,,muszáj" lesz, én nem kérdezem hogy mennyit, adok, amennyit gondolok, de nálunk még az is téma, hogy ki adja oda, merthogy ő nem hajlandó, mert akkor minek fizeti a TB-t, stb. Blablabla. Nem fogja fel, hogy esetleg a gyerekével való bánásmód múlik ezen. Én is ki vagyok akadva, ha ezek előjönnek. Viszont a kiságyat pelenkázót azonnal összerakattam vele, addig felejthette a hülye számítógépes játékokat. Így össze is rakta az egész cuccot 2 nap alatt:D Nagyon szeretem én őt, meg nem akarok egy hajcsár lenni, de azért hahó, már mindjárt itt a babó, szóval szerintem igazad van. Kicsit azt kéne benne tudatosítanod, hogy most már szinte bármikor megszülethet, és így készüljön.

36 hetes

2009. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én mondom neki hogy bármikor megszülethet a pici. Ráadásul ma jól felhergeltem magam sírtam. Szét durran a hasam annyira fáj kemény. Igen mi már anyák vagyunk de a férfiak nehéz esetek. Én is szeretem a párom de most nagyon mérges vagyok a lustasága, a majd ráérünk arra még viselkedése miatt!!
2009. febr. 12. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden kismama ilyen szerintem, a hormonok miatt is.


Sose veszekszunk a ferjemmel, de emiatt volt mar koccanas, hogy idegbajt kapok attol, hogy "ráérunk még", meg amikor meglettek a kis ruhak, es semmi mas, "mar majdnem minden megvan". meg a 35. heten rakta ossze a kisagyat, es akkor derult ki, hogy sem a kisagy, sem a pelenkazo nem szabvanymeret, es vagatni kell a matracot, és alaposan utanajarni a pelenkazonak, ami ugye nagy hassal mar nem olyan konnyu.

.. es meg mindig nincs falvedo, és a kisebbik szekreny, de mar szombatra "rendelte" a gyereket.

ááá, férfiak :))

2009. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyaakorlatilag most lett kész a gyerekszoba, babakocsit is csak a múlt héten vettünk és már csak 3 és fél hetem van hátra.

Az orvos meg nem fog éhenhalni, hidd el.

2009. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én még csak 27 hets vagyok, de teljesn kivagyok ettől, mert mi még most fogunk bele a felújításba (ablakcsere festés) már megvettem a cuccokat, de amíg nincs kész a lakás addig nem lesz összerakva a kiságy mega szekrény és a felfordulás közepette a kisruhákat sem tudom rendbe tenni. És mi is "ráérünk még". De ha így áll a dolog majd megnézem mi lesz ha neki kell kimosogatni meg kivasalni ha én már szülök.
2009. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Végig olvastam a válaszokat.:)Aranyosak.Az az igazság,hogy hiába próbálja az ember elkerülni ezeket a konfliktusokat,nem lehet.Az én férjem tipikus "macsó".Legalábbis volt egy darabig...:)Amíg dolgoztam (8.hónapig)azt hitte,hogy mindig leányálom ez az állapot.

Az első fordulópont akkor jött,amikor őt is bevittem a 4D ultrahangra,ahol a lányunk "belebámult"az arcába.Nem vágott rá bájos arcot!!:)) Most már napok,órák vannak hátra,de még pisilni is csak osonva tudok elmenni,mert zabszem van odalent neki.Napi kérdések amelyek kb.ötvenszer hangoznak el:

-szülünk ma?

-fáj?

-félsz?

-ettél?,ittál?,pihentél?.....

Jó lenne,ha "tőkesúly"nélkül is kapnánk legalább fele ennyi figyelmet.Visszatérve alapjában a nő" dolga "az aggódás.Néha azt gondolom,hogy jó lenne ha már megszületne,néha imádkozom,hogy még maradjon mert annyi dolgom van még.Tényleg úgy tűnhet,hogy minden más fontosabb nekik,de ez csalóka!!Ne feledd:FÉRFIAK!!!BE VANNAK T..VA,DE SOHA NEM ISMERNÉK BE.

2009. márc. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!