Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismakik? Akiknek még nem...

Kismakik? Akiknek még nem mozdult meg, nem vagytok idegesek?

Figyelt kérdés

17 hetes és még nem éreztem. Illetve a franc se tudja, nem akarom bemagyarázni,hogy mondjuk egy bélmozgás ő volt. Nekem olyan kevés ez a havi egy uh, pedig tudom,hogy az a normális. Tünet nem nagyon van, csak néha szurkálás pociban, meg hüvely fájdalom. De olyan sokszor eszembe jut,hogy mi van,ha baj van! Ti hogy nyugtatjátok meg magatokat?

Mikor fogom már érezni? Honnan tudom,hogy ő az?


2011. júl. 18. 10:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jaj, anyám! Most látom mit írtam! Nem kismakik,hanem kismamik akart lenni! Ne haragudjatok!:)
2011. júl. 18. 10:58
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez jó!Tetszett:D

A dokim szerint 19 hetesen a legideálisabb, úgyhogy ne izgulj!17 hetesen én már beképzeltem csak azért, hogy megnyugodjak.

Az egyik kismaki:D:D:D:D

2011. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi!:))) Ma én is kismaki vagyok!:))

De volt valami tüneted? Soha nem jutott eszedbe,hogy baj is lehet?

2011. júl. 18. 11:08
 4/13 anonim válasza:
Szia.En csak a 23.heten keztem ot erezni.Elso mozgasokat nem ereztem,most meg annyira rug,hogy szemmel lathato.
2011. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

kismakik? :))


ez aranyos

2011. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

22 hetes kismaki vagyok :D

én múlt héten éreztem először, semmiről sem vagy lemaradva :)

2011. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én már a második babámat várom 15 hetes vagyok még nem érzem, mozogni, csak csuklani! Már nagyon várom, sok helyen olvasom, hogy a második babát előbb lehet érezni! Én az elsőt is csak 20 hetesen éreztem!

Amúgy mikor beparázok, hogy valami nincs rendben, akkor előveszem a szívhang figyelőt és meghallgatom a szívhangját! :o)

Amúgy, ha őt érzed azt biztosan és egyértelműen fogod tudni! :o)

Még egy kismaki! :o)))

2011. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 sumergo ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de amióta határozottan tudom milyen az, mikor ő mozog odabent, azóta sokkal jobban tudok aggódni, ha pár órán át nem érzem, mert biztos valami baj van. Persze nincs, mindig bejelentkezik időnként, de hát van h csak szunyókál, ilyenkor pedig jön a : Miért nem mozog????

Nem tudom, most azt várom, h majd ha megszületik jobb lesz, de tuti meglesz akkor is az épp aktuális aggodalom.


24 hetes :-)

2011. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hetesen mozdult meg először.
2011. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is 18 hetesen éreztem először, épp a védőnőnél voltam - illetve már fél órája vártam, pedig időpontom volt - és már tök ideges voltam, amiért ennyit kell várni. Nos, akkor éreztem egyértelműen, hogy Ő volt. Utána - ahogy előttem is írták, azon aggódtam, ha "nem jelentkezett be" bizonyos időközönként.
2011. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!