Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most derült ki, hogy a 3....

Most derült ki, hogy a 3. Babánk is Kisfiú! Majd'kiugrunk a bőrömből, de miért kell magyarázkodnom?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy NEM BAJ, csak egészséges legyen.

Miért lenne baj?

A baj az lenne ha beteg lenne!


Senki, de még szerintem a saját szüleim sem hiszik el, hogy nem vagyok csalódott!

Azt mondják, hogy őszintén mondjam meg, hogy csalódott vagyok, hiszen nem szégyenen az!

De én nem vagyok csalódott, én Kisfiút akartam! :)

Én TUDTAM, hogy nekem CSAK Fiaim lesznek :)


De miért nem hiszik el nekem, már belefáradtam a bizonygatásba :( :( :(


2011. jún. 4. 16:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem eddig egy kisfiam van, de annyira imádom, hogy ha még egyszer fiam lenne, akkor is nagyon örülnék. És tényleg teljesen midegy hogy fiú vagy lány.

Sok boldogságot nektek!

2011. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

17:44 vagyok

Esetünkben gondolom annak szól a: nem baj, majd a következő lány lesz...beszólás, hogy legyen meg a sorminta, fiú és lány. Bár nem értem, hogy miért mások elvárásainak kellene a mi gyerekeink nemének megfelelni...olyano neműek lesznek, amilyenek!

Nem fogjuk kevésbé szeretni, ha a második is fiú lesz, és akkor sem, ha ugyanez lenne a felállás csak lányokkal...

Én örülök, hogy minden rendben van vele, hogy nem kellett évekig várni rá, és remélem, hogy a későbbiekben sem lesz semmiféle probléma! Nekem ez a fontos, nem az, hogy fiú-e vagy lány!

2011. jún. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Igen, mindenkinek az a "normális" hogy egy fiú-egy lány!

Persze mindenkinek megvan a "favoritja" és ez nem baj!


És igen, nem kellett várnunk rájuk sokáig, jöttek az első hónapban mind a 3-an :)

Mások sokat várnak a csodára és őszintén csodálom-tisztelem az akaraterejüket és a kitartásukat!


Sajnos volt vetélésem és ilyenkor tényleg csak az van az emberben, hogy minden mi csak egészséges legyen és ne legyen baj!

2011. jún. 5. 08:42
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jo egeszseget a mamaknak es babaknak pocakban v pocakon kivul.Annyit szeretnek hozzatenni h mi nem is banjuk es nem is akarjuk tudni milyen nemu lesz a babank a fo h egeszseges legyen.Csalad es baratok ugyan tippelnek de senki se mondta h ilyennek v olyannak kell szuletnie.Bizzuk a termeszetre es a genekre mi igy is boldogok vagyunk.egy 9 hetes kismama aki meg mindig nem hiszi el h csodat var
2011. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is most várom a harmadik fiunkat, és én is kisfiút szerettem volna harmadszorra is. És ugyanabban a helyzetben lennék én is, mint te, csak engem nem érdekel, mit mondanak, én soha nem magyarázkodtam. Miért tenném? Senkinek semmi köze hozzá, szerintem te se magyarázkodj!
2011. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mit is tanácsolhatnék?Minden gyerek más.Nekem is teljesen különböző mind a 4.

Nagyon-nagyon sok szeretet türelem,ne akard egyformára nevelni őket kis egyéniségek mind.Legyetek teljes egységben a pároddal a nevelésben.Ha valamivel nem értesz egyet soha ne a gyerek előtt vitázzatok.

Nálunk nagyon kellett hogy a párom szigorúbb legyen,ráfért a gyerekekre néha, főleg hogy a legnagyobb 15 éves.


Nagyon sok örömet a Fiúkhoz.

2011. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!