Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira zavaró, miért lekk...

Annyira zavaró, miért lekk mindenkinek magyarázkodnom? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már 15 hós a kislányom,és még egy foga sincs.Mikor találkozunk ismerösökkel,akiknek sokkal kisebb a babájuk,csodálkozva kérdik,miért nincs még foga???Mintha én tehetnék róla,vagy tudnám szabályozni.Engem is zavar,és aggódok is miatta,de többet én sem tehetek.Csak már olyan idegesitő.Van akinek ennyire későn fogzott a babája?Megviselte jobban?
2011. júl. 8. 08:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve kell!!
2011. júl. 8. 09:10
 2/8 anonim ***** válasza:
1 éves korában jött ki az első foga, most 16 hónapos és 4 foga van, nem viselte meg, kettesével jöttek. Ne foglalkozz velük, tudom könnyű ezt mondani, de nem tudsz mást csinálni.
2011. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj ezen.

Mond azt viccesen: kihuzgáltad mert drága a fogkrém :)


szóval ne foglalkozz ilyenekkel. a lányom lassan egy éves és 3 foga van. még csak négykézláb megy, nem jár, nem áll fel. mindenki kérdi: ugye már megy?....hát hogy a pcsába menne, ráér még, ráadásul két hónappal hamarabb is jött....

2011. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy zavar, engem is zavarnának az ilyen tolakodó kérdések.De több helyről hallottam, hogy minél később jönnek ki a fogak, annál tartósabbak lesznek.Ez genetika, nem tudsz ellene tenni semmit!Az okoskodók is megérthetnék, hogy te ezt nem tudod befolyásolni.Ez tényleg olyan, mint a mozgásfejlődés.A fejemre is állhatok, ha még nem képes a lányom a mászásra.Olyat még nem hallottam, hogy egy gyereknek ne jöttek volna ki a fogai!Nyugalom, és udvariasan tedd helyre a kíváncsiskodókat.Miért nincs még foga?Honnan tudhatnád?Hogy lehet ilyet kérdezni??Az emberek úgy értenek ahhoz, hogy hogyan lehet valakinek a fájó pontjára rátapintani.Tőlem mindig azt kérdezik:Ül már?

Nem, nem ül még, de ha ötvenszer megkérdezed, attól még nem fog ülni...

2011. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugi,én még nem láttam olyan babát/embert,akinek ne nőttek volna ki a fogai :D

Próbálj meg nem törődni velük,mondd azt,hogy majd akkor fognak kibújni a fogacskák,amikor azok jónak látják.Te sem tudsz ebbe beleavatkozni.

2011. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
jaj,anyósom is iylen kérdezős volt. ugye két hónappal született hamarabb a lányom. anyós mindig azzal nyaggatott ül már? és miért nem? és nem kellene már? hát már 7 hónapos! ...ja mondom meg lenne még öt is ha időben jön. aztán most jön azzalhogy áll már? ...hát könyörgöm hova? 11 hónaposan? mikor mégcsak 9 lenne? az átlag babák nem állnak iylenkor!
2011. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de aranyosak vagytok!
2011. júl. 8. 13:11
 8/8 anonim válasza:
olvastam hogy minnél késöbb jön ki a foga a picinek annál tartosabb lessz , minden baba más ne foglalkozz velük
2011. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!