Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Majd ki ugrok a bőrömből!...

Majd ki ugrok a bőrömből! Nektek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
sajnos három vetélésem volt.kiderült hogy pajzsmirigy alul működés okozza a bajt.már fél éve járok vele dokihoz szedem is a gyógyszert.és képzeljétek majdnem beált a normális értékre.februárban kell visszamennem hozzá és azt mondta,hogy addigra már biztos jó lesz az eredmény,és........végre lehet kisbabám!!!!!!annyira boldog vagyok,hisz minden álmom egy gyermek!!!ne haragudjatok,hogy ezzel traktállak benneteket,de el kellett mondanom!!!!!!!!
2009. dec. 10. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!:)

Legyetek nagyon nagyon boldogok!

2009. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem mihamarabb sikerrel jártok! Jó, hogy ezt kiírtad!
2009. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de aranyosak vagytok:) köszönöm!
2009. dec. 10. 20:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez tulajdonképpen már fél siker!!! :)

Minden esetre én nagyon szorítok neked!

2009. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Juhééééééééé!Lesz még egy kismama közöttünk!Szorítok:)

Én is sokat vártam az babámra, de megérte.

2009. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon szorítok:)

Te is megérdemelsz egy kis ördögfiókát, mert sajnos azok az édi rózsaszin szuszogó újszülöttek olyan kis ördögökké tudnak változni:D

Az első nagyon nyűgös fürdetés után te is megérted:D

Minnél előbb szeretnélek a Terhesség topikban olvasni:)

2009. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szuper!!! Csak pozitívan, ez nagyon fontos! Majd jelentkezz, ha bekopogtat a gólya! :))
2009. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon örülök neked!

Pontosan tudom, mit érzel...

Nekem is volt egy vetélésem, utána jöttek rá, hogy pajzsmirigy alulműködés okozta nekem is.

4 hónap latt beállt jóra a TSH, és akkor próbálkoztunk is.A 3. próbálkozós hónapban jött a baba, most lépünk a 16. hétbe! :)

Igenis sikerülhet pm-alulműködéssel is!!

Egyre nagyon figyelj, kérlek!!!! És fogadd meg a tanácsomat! Ha a TSH 1-2 között van, csak akkor próbálkozzatok! 4 hetente nézetsd!!!

Az első trimeszterben 0,1-1 között van a jó TSH!!! A legjobb pm-szakembertől tudom, ezt senki más orvostól nem hallottam még ilyen profin!

És a FT4 is legyen határértéken belül, akkor nincs veszélyben a baba idegrendszere!

Sok sikert!

15 hetes és 5 napos kismama

2009. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De aranyos!Gratulálok én is!Az én kiscukorborsóm is a mindenem..5 hónapos kislány,és nagyon huncutka..Meglehet őket zabálni!Majd amikor először rád néz..az lesz életed legszebb pillanata..aztán majd amikor szoptatod,és olyan elégedetten néz fel rád..jajj,annyi szép pillanat volt, van,lesz..
2009. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is PM. alulműködésem van. Én viszont terhes lettem, és csak közben 8 hetesen derült ki hogy kezelni kell. Szerencsére nem lett a manónak semmi baja. Gyönyörű okos egyéves!

A szülés utáni pár hónap viszont elég zehernyés volt nekem. Volt egy lappangó Pajzsmirígy gyulladás ami a szülés után állítólag gyakran előfordul. Ennek hatására durván eltolódtak az eredményeim, és az alulműködés tünetei is súlyosan jelentkeztek. Kb. 8 hónap alatt jöttem helyre. Mostmár jól érzem magam, és januártól remélem a keletkezett sújfeleslegemtől is megtudok majd szabadulni.

Kitartást, és minden jót kívánok neked!

2009. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!