Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Majd ki ugrok a bőrömből!...

Majd ki ugrok a bőrömből! Nektek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
sajnos három vetélésem volt.kiderült hogy pajzsmirigy alul működés okozza a bajt.már fél éve járok vele dokihoz szedem is a gyógyszert.és képzeljétek majdnem beált a normális értékre.februárban kell visszamennem hozzá és azt mondta,hogy addigra már biztos jó lesz az eredmény,és........végre lehet kisbabám!!!!!!annyira boldog vagyok,hisz minden álmom egy gyermek!!!ne haragudjatok,hogy ezzel traktállak benneteket,de el kellett mondanom!!!!!!!!
2009. dec. 10. 20:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudod,nekem 2 kis fiam van,és mindketten az első próbálkozásra megfogantak.És ilyenkor elgondolkozom,h mennyire kegyeltje vagyok a sorsnak...nagyon nagyon drukkolok Neked,és kívánom,h mihamarabb ÉDESANYA legyél!
2009. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak vagytok,köszönöm!hát senkinek nem kívánom azt az érzést mikor elveszti a picijét:(a három vetélésből kettőt meg kellett szülnöm mert már 14 és 15 hetes terhes voltam.pokoli amikor azért vajúdsz,hogy megszüld a halott gyermeked!!!
2009. dec. 11. 18:50
 13/13 anonim ***** válasza:
22:43 Szegénykém,én ebbe inkább nem is akarok belegondolni,amit előttem írtál..Nagyon,nagyon sok egészséget,és szépséges Babát kívánok!
2009. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!