Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most derült ki, hogy a 3....

Most derült ki, hogy a 3. Babánk is Kisfiú! Majd'kiugrunk a bőrömből, de miért kell magyarázkodnom?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy NEM BAJ, csak egészséges legyen.

Miért lenne baj?

A baj az lenne ha beteg lenne!


Senki, de még szerintem a saját szüleim sem hiszik el, hogy nem vagyok csalódott!

Azt mondják, hogy őszintén mondjam meg, hogy csalódott vagyok, hiszen nem szégyenen az!

De én nem vagyok csalódott, én Kisfiút akartam! :)

Én TUDTAM, hogy nekem CSAK Fiaim lesznek :)


De miért nem hiszik el nekem, már belefáradtam a bizonygatásba :( :( :(


2011. jún. 4. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne bizonygasd :)) ne foglalkozz velük, próbáld figyelmen kívül hagyni:)

Mi a harmadikunkat várjuk senki elképzelni se tudta hogy esetleg kislányt szeretnénk hanem mikor kiderült hogy fiú szinte mindenki ilyen megkönnyebbüléssel mondta hogy na akkor jó, mintha az lenne az értékesebb.

Én egy darabig azt próbáltam bizonygatni hogy nem VÉLETLENÜL becsúszott a dolog és azért lesz 3 gyerekünk, hanem mert így szerettük volna.

Már nem akarok magyarázkodni senkinek:)

2011. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Rokonoknál most várják a harmadik babát és az is kislány, mint a másik kettő. Nem bánják.
2011. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha igazából szeretjük a gyerekeinket, teljesen mindegy, hogy fiúk-e vagy lányok :-)
2011. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem aki ilyet mond az nem (lett volna)elégedett ha ugyanolyan nemű gyerekeik születnek!
2011. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ezt az utat már én is végig jártam.

Nem kell vele foglalkozni.


4 fiú Anyukája

2011. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

jujj 4 fiú.kedves utolsó öszintén irigyellek.nekem egy fiam van és még akarok legalább kettöt.

kedves kérdezö!

engem is az örületbe kergetnek,bár nekem más a felállás,csak második baba,de ugyanaz a szitu.mindenki azt hiszi lányt akarok,amikor mondom hogy nem azt mondják hogy pedig az illene a fiu mellé....na most erre mit mondhatnék nekik...már meg se szólalok.megértelek hogy dühös vagy

2011. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekünk még meg sem született az első gyerekünk (fiú lesz), de már mondták azt, hogy: Nem baj, majd a második lány lesz...

És ha nem? Akkor sem hagyom a kórházban...:) De miért is beszélnek második gyerekről, mikor még az első sem született meg...néha úgy érzem több lépéssel előttem szeretnének járni...és ez az, amibe bele lehet fáradni részemről...

2011. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én meg pont fordítva vagyok. Első babát várunk, kislány lesz. Mindenkitől ezt hallgatom, nem baj, csak egészséges legyen. Ha fiú lenne tuti nem így reagálnának. Azt hittem ez csak engem idegesít. Hát ki mondta, hogy baj. Mintha egy tragédia történt volna úr isten nem fiú, most mi lesz. Én nagyon örülök, hogy lány. Nem tudom mi furcsa van ebben.
2011. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem két fiú után ikerlányaim lettek.Én is számtalanszor megkaptam-főleg idősebbektől-,h nem baj,h lányok,a lényeg,h egészségesek.:))Az se volt jobb,mert egyértelmű volt,h a fiúkat többre tartják, a lányok előnye max annyi lehet,h nem betegek.:DDD Pedig a családban 3 fiú unoka után születtek,nagyon örült nekik mindenki.:)
2011. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Ne haragudjatok, hogy ezt írom, de kicsit megnyugtat, hogy más is van hasonló helyzetben :)


Mi nagyon boldogok vagyunk Apával, hogy újra Kisfiúval bővül a család :)

Már elképzelem a 3 Fiamat öltönyben, nyakkendőben... :)


Ha úgy döntünk, hogy jöhet a 4. kicsi nem bánnak, ha Ő is Fiú lenne :)

Nagymamám reakciója: Jaj lesz neked 3 Fiúval!

Miért is lenne JAJ?

Egy kislány is lehet ördögfióka, a kamaszkor pedig mindkét nemnél (igaz máshogy) de borzasztó :)


Kedves 4 Kisfiús Anyuka:

Van valami tanácsod a 3 Pasihoz? :)

Örömmel vennék mindent!


További szép hétvégét Mindenkinek!

Egy boldog Kismama :)

2011. jún. 4. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!