Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól ittatok szoptatós...

Mikortól ittatok szoptatós teát és melyik vált be?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Már a szülés másnapján, de nekem nem jött be. :(
2011. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt nem a szülés után kell csak elkezdeni? Én viszem a kórházba a teámat...33 h km
2011. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Laktoherbet ittam, a szülés után egy héttel kezdtem el inni, de úgy tűnt a babám hasa fáj, ha én ezt iszom, így leálltam vele. Ja, és szerintem több tejem sem lett.
2011. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

én is kaptam 5 doboz laktoherbes teát!remélem az én babám hasa nem fog tőle fájni!meg van egy ilyen milupás is!Nagyon szeretnék szoptatni!remélem lesz elég tejem!

2011. jún. 3. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ittam anno, de nem lett több tejem és a lányom hasa is jobban fájt, amikor ittam. Ja, és hányingerem volt tőle. Nekem a 100%-os gyümölcslevek váltak be.
2011. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milupa:milusan nevű teája. Nagyon drága (nekünk legalábbis), de nagyon bevált az elsőnél. Így míg megindul ezt fogom inni. Müllerben 900ft, dm-ben 1200... És ha annyit iszol, amennyit ír, akkor ez 2! napi adag...

de az első hetekre áldás.

2011. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szülés másnapjától ittam a Laktoherbet, de az ikreim hasfájósak lettek tőle. Áttértem a Mecsek szoptatós teára, az már jó volt és hatott is.

Egyébként a szoptatós teák mellett a 100%-os gyümölcslevek is ugyanilyen hatásosak. ;)

2011. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első gyerekemmel ittam, olyan de olyan hasgörcsei voltak tőle, hogy hetekig nem aludt.

Második babámat máshol szültem, ott mondta a szoptatási tanácsadó, hogy nehogy bedőljek már ezeknek a szoptatós tea hülyeségeknek. Sok sok sok folyadék, és annyiszor a baba a cicin ahányszor csak kéri. A második babámat 2 hónapig állandóan szoptattam olyan éhenkórász volt (most 15 hós, még mindig szopizik, és még mindig éhenkórász, ha bárkit meglát aki eszik valamit hám hám háám, és kinézi a szájából, addig kéri míg nem adunk neki).

Elkanyarodtam bocsi. Szóval óránként szopizott, vagy 2 óránként vagy ahogy kérte.

Ami nagyon jó, az a maláta ital bármilyen formában. Akár maci kávé, alkoholmentes sör, karamalz ital. A maláta olyan összetett szénhidrátokat tartalmaz, amitől sokkal tápanyag dúsabb lesz a tej (régen mikor nem volt tápszer ezt használták).

A lényeg sok sok folyadék bármi ami jól esik (én vizet ittam, meg alkoholmentes sört napi 5! litert (összesen), nem erőltettem, ennyi esett jól.

Sok nyugalom, pihenés, és igény szerinti szoptatás. Nagyon nehéz és megterhelő az elején éjjel nappal, de megéri.

2011. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!