Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak hogy kibirjam a...

Mit csináljak hogy kibirjam a hátralévő 13 hetet?

Figyelt kérdés
27 hetes vagyok, de már annyira kényelmetlen, hogy éjszaka csak max 10 percet ha tudok aludni, mert mindig forgolódok, mert fáj a hátam, a nagy pocak kényelmetlen, és nem tudok aludni. Nappal még ugy ahogy el vagyok, de kicsit feszült vagyok, és türelmetlen már. A meleg is megvisel, pedig nem bújok még ki sem.
2011. máj. 25. 13:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Elég nagy a pocim, és hiába irjátok menjek úszni, hova? Nem olyan könnyű :(
2011. máj. 25. 14:59
 12/17 anonim ***** válasza:

oké, ha nincs uszi, akkor a következő tippjeim vannak.


Tűzz ki minden napra célokat, hogy aznap mit kell megcsinálni otthon. (takarítás, főzés, stb), ezzel próbálj meg elkészülni 10-ig, majd menj le sétálni 1-2 órát. (mi ilyenkor játszóterezünk)

Utána ebédelj, pihenj egyet (de ne aludj), aztán újra próbálj meg lemenni pl. a párod elé a melóba, vagy csak séta, vagy vásárlás.

Tényleg nem bántásból írtam, de ugyanígy voltam az első terhességnél onnantól (30. hét) kezdve, hogy bevéreztem, és itthon voltam, nem mehettem le, nem mozoghattam, semmi nem csinálhattam. Állandóan csak vártam, mikor ér haza a párom, este fent voltam 2ig, hogy tudjak aludni 7ig...


Most meg már hiába fárasztom ki magam, nem mindig megy az alvás (35. hét), gyógyszert kell szednem , így mindig ver a víz... A hátam nekem is fáj már jó ideje, de pontosan érzem, hogy azért, mert nem mozgok.

2011. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én 35. hétben járok, és kb 1 hete nyűglődöm. A lábaim rettenetesen dagadnak,a kezeim zsibbadnak, éjjel arra kelek, h agyonzsibbadtak a kezeim és megőrülök a fájdalomtól, v a saját horkolásom ébreszt fel. A pocak nyomja a gyomrom, éjjel-nappal sav van a torkomban ettől. Mindezek mellett lakásfelújítunk, álló nap pakolok, mosok, takarítok, időm sincs nyűglődni... hulla vagyok, mire ágyba kerülök, aztán jön a nemalvásos cirkusz. szóval, én nappal lefoglalom , kifárasztom magam, mégse alszom :( nem panaszképp, és végképo nem ijesztegetni akarlak csak leírtam, h még később ez is lehet veled is! szal kitartás!!!!
2011. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Töltesz fel képet a pocidról?

Kitartás, most már gyorsabban telnek a hetek, mint az elején!

32 hkm

2011. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
" Elég nagy a pocim, és hiába irjátok menjek úszni, hova? Nem olyan könnyű :( " Csak nem olyan nagy a pocid, hogy ne férj be egy uszodai medencébe! :)
2011. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha lehet kihagyom az uszodát, elég messze van tőlünk, meg nem akarok fertőzést elkapni. Vasárnap töltök fel képet.
2011. máj. 27. 21:19
 17/17 anonim ***** válasza:
Én sem szívesen megyek usziba emiatt... Nincs messze, de régen is mindig összeszedtem valamit, most nem hiányzik.
2011. máj. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!