Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rajtam kívül megy még vki...

Rajtam kívül megy még vki jövőhéten a 12. heti uh-ra? Nem féltek? Hogy bírjátok a hátralevő időt?

Figyelt kérdés
Én számolom vissza a napokat, kedden megyek, bár most egy picit megnyugodtam, mert megtaláltam angelsoundsal a szívhangot :)
2011. ápr. 20. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia én két hete voltam, de míg eltelt az idő addig majd megőrültem, olyan lassan ment!


A vizsgálat maga utána 2 perc volt kb. nem cicóztak, de elég volt arra, hogy lássam a nagy LCD tv-n, hogy minden ok, izeg-mozog. :)


Nem lesz semmi baj, beszélj hozzá és nyugtassd meg, hogy minden rendbe és meg fog születni! Hallgass zenét nyugtatóan hat.


Boldog babavárást! Minden rendben lesz!


15. hetes km

2011. ápr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem még 2,5 hét van a 12 hetes UH-ig, de szerintem becsavarodok addig...
2011. ápr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én múlt héten voltam és annyira izgultam, hogy 137-es volt a pulzusom.:)

Természetesen minden rendben van, már majdnem 7 cm a tarkóredőjen 1,8 mm, amit alig tudott a dokim megnézni,annyit ficergett.:)

2. babánk lesz, mégis mindig izgulok, pedig tudom, hogy minden oké.

Nálatok is így lesz, tudom, hogy nagyon nehéz kivárni.

2011. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én is jövő héten megyek egész pontosan csütörtökön.Pont ma volt nálam a védőnő neki is mondtam nagyon izgulok.Persze minden rendben lesz de ez az időszak és az elkövetkezendő 20-30 év erről fog szólni izgulás féltés ahogy értünk is izgultak a szüleink és a mai napig ezt teszik:)Ha gondolod jövő héten megbeszélhetjük az eredményeket:)Kitartás!11+3 hkm
2011. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, majd megírom mi volt, én kedden megyek :)
2011. ápr. 20. 13:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is kedden megyek uh-ra,aztán szerdán chorionbiopsziára.zsúfolt hetem lesz:-))
2011. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi az a chorionbiopszia? :o
2011. ápr. 20. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Méhlepényből vesznek mintát,kromoszómavizsgálat.Hasonló,mint a magzatvíz vizsgálat,csak ennél hamarabb van meg az eredmény,mivel hamarabb csinálják.
2011. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én voltam aki ma volt uhn...Mi újság Veletek?Nálunk minden okés nagyon édes volt még integetett is a doki szerint:)))

Az orrcsontunk ábrázolódik a tarkóredőnk 1,4 mm

CRL:61,6 mm

Szülés várható időpontja:2011.11.06

Várom a Ti fejleményeiteket is!12+4 hkm

2011. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem a két babámból csak egy maradt, de vele minden rendben, crl 74 mm, tarkóredő 1,9 mm. A másik baba elkezdett felszívódni :( Remélem most már minden rendben lesz a megmaradt babával. Szülés várható időpontja: október 31.
2011. ápr. 28. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!