Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak hogy kibirjam a...

Mit csináljak hogy kibirjam a hátralévő 13 hetet?

Figyelt kérdés
27 hetes vagyok, de már annyira kényelmetlen, hogy éjszaka csak max 10 percet ha tudok aludni, mert mindig forgolódok, mert fáj a hátam, a nagy pocak kényelmetlen, és nem tudok aludni. Nappal még ugy ahogy el vagyok, de kicsit feszült vagyok, és türelmetlen már. A meleg is megvisel, pedig nem bújok még ki sem.
2011. máj. 25. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Éjszakára próbáld ki a szoptatós párnát, nagyon sokan használják már várandósság alatt is , kitámaszthatod magad vele és így talán tudsz pihenni.

Próbáld meg magad lefoglalni, olvasgass, készítsd a babaszobát.

Ha ügyes vagy varrhatsz a babának valami játékot, színes anyagokból.

A feszültségre jó lehet a citromfű tea, vagy párologtass levendula olajat. Halgass ralaxációs zenét.

Pihenj sokat és hidd el nagyon gyorsan el fog szaladni ez a pár hét.

2011. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezért az orvosom javaslatára elkezdtem úszni járni. Ettől jelentősen csökkent a hátfájásom és ebben a nagy melegben nagyon jó érzés a vízben pancsikolni. :)
2011. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én sem aludtam valami jól az utolsó hetekben, nekem mindig a csípőm-combom görcsölt be, így fél óránként felébredtem. Olyan is volt, hogy éjjel 2-3 órát TV-ztem, annyira minden kínom volt. Aztán egyszer csak eljött a szülés ideje. Sajnos külön jó tanács nincs, ha nem megy az alvás, próbálj olvasni, tv-zni. Egyszer csak elalszol, ha mástól nem, hát a fáradtságtól. Hidd el, hamar el fog telni a hátralévő idő. KITARTÁS!
2011. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Gondolj arra,mennyivel lesz jobb,ha megszületik a baba.A melegben heteken át vérzel,fáj a sebed,csöpög a tejed,hullafáradt leszel és éjjel-nappal szoptatsz,tisztába teszel,alig lesz időd......Bocsi,nem tudlak vígasztalni,mert hidd el,utána sem lesz jobb.A hátam még most is fáj,pedig 6 hónapja szültem,igaz,éjjel alszom,mert a fiam tündér,de a lányom nem volt az!

Jó babavárást és utána sem móka-kacagás,hidd el,jobb,ha elfogadod!

2011. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy nem móka kacagás lesz szülés után. A babaszobát két hét múlva kezdjük, át festeni és berendezni.

Köszönöm a tanácsokat :)

2011. máj. 25. 14:06
 6/17 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Jól megvigasztaltad szegény kérdezőt! :)

Én is a 27. héten járok, tudnék aludni, csak engem a 2 éves fiam nem hagy. Jön az utolsó 2 rágófoga és szenvedünk:(

Viszont kedves kérdező, hátha olyan babád lesz mint a fiam volt picinek, mert 2 hónapos korától kezdve átaludta az éjszakát.

Kitartás:)

2011. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

Azt hiszem nem fog tetszeni amit írok, de gondold át. (tapasztalat)


Mivel egész nap ki sem mozdulsz, nem csoda, hogy fáj mindened, és az sem, hogy éjszaka nem alszol, mivel nem vagy kifáradva. A 27. héten ezeket a tüneteket még nem nagyon indokolja semmi sem. Menj sétálni 2x naponta legalább egy órát, vagy úszni. Még a hasad sem olyan nagy, és nincs is annyira meleg... Hosszú lesz még a 3 hónap...

2011. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

gondolj azokra, akinek még rosszabb! nekem van mellette aegy 2,5 éves kislányom, minden nap 2x játszóra megyünk, vagy ahová épp....egész nap alig ülök le, estére hulla vagyok. és akkor erre jön még a nemalvás is... :)

26 hetes km

2011. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok. Kb.2 héttel ezelőttig fitt voltam és tudtam aludni. Most dagadnak a lábaim és kezeim. Éjjel hánykolódok, de végül a férjem paplanját gyömöszölöm a lábam közé és úgy sikerül aludni. Háton vagyok legtöbbet,nagyon kívánom az oldalfekvést,de mivel napközben is kell pihennem, próbálok nem csak a hátamon. A szopipárna biztos beválik! Kitartás! Tv,olvasás...én pl.pókerezek a neten!:)))
2011. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem is a vigasztalás volt a cél,csupán felnyitni a szemét,hogy nem lesz jobb később sem,ha már ez is nehéz,később mi lesz?Eszemben sem volt bántani,én is hasonlóképp éreztem még pár hónapja,de megtartottam magam és a családom számára,mert segíteni úgysem tud senki.Ha egészségesek,boldogok,várja a babáját miért kellene sajnálni?Sok nőnek nem lehet gyereke,elveszti azt vagy betegen születik,őket van miért sajnálni.Minden csak viszonyítás kérdése az életben. Ez csak az én véleményem,senkit nem szeretnék vele bántani.
2011. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!