Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak anyukámmal?...

Mit csináljak anyukámmal? Megőrülök tőle!

Figyelt kérdés

Mióta megtudta hogy terhes vagyok az a célja, hogy felhizlaljon, mert mi az, hogy még nem híztam kilóban semmit (a hasam nőtt). Ha elmegyek sétálni, akkor az a baj, mert miért nem fekszek otthon. Nem engedi, hogy takarítsak, biciklizzek (mondjuk ahhoz most nincs is kedvem). Felelőtlen vagyok, mert el akarok menni egy szabadtéri koncertre, mert én nem állhatok...

Múltkor pedig mozgássérült parkolóban akart megállni, mert hogy én az vagyok.

szerinte nem szexelhetek, nem csinálhatok semmit, csak itthon feküdhetek és ő megállapította, hogy én veszélyeztetett terhes vagyok, közben nem is vagyok az.

Az elején még jó volt, hogy ennyire figyel ránk, de most már idegesít.

15 hetes kismama


2011. máj. 13. 09:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nagyon együttérzek veled,bár nekem nem az anyukám csinálta ezt.

Én úgy oldottam meg,hogy elkezdtem egy picit "leépíteni" az illetőt:hüvösebben (nem azért nem bunkón) beszéltem vele,ritkábban vettem fel a telefont,és udvariasan elutasítottam a "segítségét" Észre is vette magát,hogy így nem fog vele egyről a kettőre jutni,azóta javult a helyzet szerencsére.

2011. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!