Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért mondd mindenki mást az...

Mért mondd mindenki mást az AFP-ről? Megőrülök.

Figyelt kérdés
Az egyik terhesgondozóba felirták (nem írtam fel, hogy esetleg rosszul értettem volna, hanem az asszisztens egy lelet papír hátoldalára), hogy a 14. héten, reggel, éhgyomorra, reggeli első vizelettel menjek AFP-re, erre ma a magándoki asszisztense telefonba azt mondja, hogy a 16.héten menjek, nem kell éhgyomorra, este 3/4 7re megyünk majd és elég ha előtte pisilek... már annyi ilyen eset volt más részletekkel is, mindenki mást mondd... a védőnő mond A-t, a háziorvos B-t, a nődoki C-t, a fogorvos meg D-t...
2010. szept. 16. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a 16. héten voltam (védőnő és doki egybehangzó utasítására), nem éhgyomorra, és nem kellett vizelet.
2010. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ÉN ugy tudom hogy a 16.héten éhgyomorra kell menni.

De ha ez megnyugtat nálunk is mindenki mindig mást mond.Pl most a vércukorszint mérés, doki most küldött(24hetesen) de a védőnő csak 28hetesen ad beutalót...

2010. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2,vagyok, nekem vizelet is kellett!

De mindig kórház más szokás

2010. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most mennénk előszöt magándokihoz, az azt mondta, akkor majd menjünk a 16.héten, és egyből csinálnak AFP-t, de közben az kórházi terhesgondozóba jövőhétre várnak. Most 13.hetes vagyok. Akkor szóljak oda a kórházba, hogy nem megyek?
2010. szept. 16. 19:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A 16. héten kell menni. Vizeletet is kell vinni. De a neten a keresőbe ha beírod, ott is megtalálod az infókat.

2010. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A betöltött 16. héten kell menni éhgyomorra. Legalábbis nekem védőnő és orvos is ugyanazt mondta. Kedden léptem be a 17. hétbe, s hétfőn mentem. Két csőben vesznek vért, s az egyiket fel kell vinned az orvoshoz, s vizeletet is vesznek.
2010. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
AFP-het nem kell éhgyomor!
2010. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocs AFP-hez
2010. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
AFP-hez nem kell éhgyomor,sem vizelet.Betöltött 16hét legyen az a lényeg.De látom kórház válogatja.
2010. szept. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 16. héten voltam, nem éhgyomorra,és nem kellett vizelet.

Éhgyomorra csak akkor kell menni, ha cukrot néznek.

2010. szept. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!