Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki ilyen terhesen?...

Mindenki ilyen terhesen? Megőrülök anyától.

Figyelt kérdés
hárman vagyunk testvérek,16 13 7 évesek,és anya most terhes a negyedik babával.nem tervezték,csakúgy becsúszott.mi akkor tudtuk meg,amikor anya már 3 hónapos terhes volt,azót őszintén szólva idegbeteg.mindenért kiabál,semmi nem jó neki...egyfolytába sírvafakad minden kis apróságon.és amúgy nem árt az a babának,hogy anya ilyen ideges és üvölt,miközbe ő a hasába van??mindenkiki ilyen terhesen??nem szeretek már hazajönni sem,mert tudom hogy csak a kiabálást fogom hallgatni.köszii:)13/L
2010. márc. 6. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Ne aggódj!Ezek a hormonok ilyeneket csinálnak!!!Majdcsak megnyugszik!

2010. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt a babának ne aggódj! Sajna én is ilyen terhes vagyok. És még nagyon de nagyon sokan. Ilyenkor átmegyünk házisárkányba, utána sírógépbe és nem értjük miért!!! Elmúlik! Bírjátok ki valahogy, tudom hogy nehéz!!! Kitartás! puszi
2010. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindenki ilyen, de azért terhesen hamarabb elpattan a cérna egy kis stresszhatásra. Ha jót akarsz édesanyádnak, akkor segíts neki többet, akár a kistesóid körül, mert egy darabig elég nehéz lesz anyukádnak. Biztosan értékelni fogja az legapróbb segítséget is. Most Nektek kell türelmesebbnek lenni vele.
2010. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm:)az a baj hogy augusztusba szül.az még arrébb van:)
2010. márc. 6. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Én azért fakadtam sírva és kiabáltam a párommal mert nem néztem a kezemre, amiben a keresett zoknim volt... máskor már rég egy másik pár zoknit vettem volna elő

Hülye hormonok.

Nagyon megtudnak bolondítani. Segíts anyudnak, és próbálj meg higgadt maradni vele, mert lehet olyasmiért fog most egy jó darabig piszkálni, amiért amúgy nem.

Türelem:)

2010. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Azért ilyenkor nem csak őket kell körülugrálni hanem nekik is korlátozni kell magukat. Az nem úgy van hogy nekik most mindent szabad mert terhesek. Mondd meg neki hogy teljesen felesleges amit csinál és csak árt vele az egész családnak.
2010. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!