Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem lesz baja a...

Tényleg nem lesz baja a babának? Már megőrülök a félelemtől.

Figyelt kérdés

Baktériumok vannak a vizeletemben, még egy hét, mire meglesz a tenyésztés eredménye. Az eddig szedett antibiotikumra nem reagáltak a bacik. Már hetek óta ott vannak, vasárnap óta már fájdalmaim is vannak, érzem a tipikus felfázásos tüneteket és egy állandó fájdalom érzetet.

A védőnő azt mondta ne aggódjak, a baba ebből semmit nem vesz észre és nem lesz baja. Én mégis nagyon rettegek, már ki vagyok teljesen.


2011. jún. 10. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a védőnő azt mondta, akkor próbálj meg megnyugodni. Biztos nem mondaná, ha veszélyben lenne a babád, vagy ilyesmi.

Az aggódást viszont biztos megérzi és azzal nem teszel jót. Próbálj inkább a gyógyulsra koncentrálni, sok egészséges, vitamindús ételt enni, pihenni.

Mennyi idős vagy?

2011. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak ilyesztgetni, de azért a védőnőd ezt kicsit rosszul gondolja( én is vnő vagyok). Nagyon oda kell figyelni a fertőzésekre, mivel ha feljut a kórokozó a hüvelyen át a méhszájhoz, megfertőzheti a magzatburkot és egy vetéléshez , koraszüléshez vezethet.

Nem rég volt egy kismamám, akinek ugyanez volt a problémája, neki is a tőzegáfonyát javasoltam és hatásos volt neki. Várandósan is nyugodtan szedhető.

2011. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

32 hetesek vagyunk.

Olvastam én is, hogy vesegyulladást vagy koraszülést okozhat, de konkrétan a baba megbetegedhet most a hasamban? Lehet belőle valami maradandó súlyos betegsége?

Attól félek, hogy ott van benn és ő beteg, én pedig nem veszem észre és nem tudok rajta segíteni. Csak reménykedni tudok, mást nem, de ez olyan kevés.

Az nem érdekel, ha én szenvedek a fájdalomtól, leszarom. Ha biztosan tudhatnám, hogy ő ettől tényleg nem lesz beteg, nyugodtabb lennék, de ott a félelem bennem, hogy neki ettől baja lesz.

2011. jún. 10. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Védőnők.....

A kolléganőmnek is baktériumot találtak a vizeletében,a kiírt időpont előtt 3 héttel.

Megcsászározták,egészséges kisfia született.

Ne haragudj ha megijesztettelek!

2011. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!