Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megőrülök a gyümölcsökért?...

Megőrülök a gyümölcsökért? Komolyan, Ti miket esztek? Almát, banánt már nagyon unom!

Figyelt kérdés

Ahogy a kislányom is. Már nem tudom, mit vegyek? Szívesen ennék lédús barackot, ropogós piros cseresznyét, dinnyét!!!!! Ehelyett van alma, banán, narancsnak álcázott citrom, néha ananász, végső próbálkozásként konzerv barack.

Sajnos az étvágyam nagyon rossz (14. hétben vagyok) de a gyümölcsök úgy mennének!!!!! Kislányomnak ma délelőttre nem volt már ötletem, kapott két Vitatigrist.....

Ti mi finomakat esztek?


2011. ápr. 18. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En hatalmas tal gyumolcsot ettem minden nap, annyira szerettem. Mindent, ami kaphato volt. Mango, eper, szolo, sargadinnye, fuge (nem szaritott), datolyaszilva (mostmar nincs), szilva, stb.
2011. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
azért a dinnyével vigyázatok, én júliusban szültem, márciustól rengeteg dinnyét ettem, a szülés előtt már tiszta vizes volt az egész testem, még a cicim is!! annyira hogy eleinte csak bimbóvédővel tudtam szoptatni
2011. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy én élek az "Isten háta mögött" de hol lehet ilyenkor pl szőlőt kapni? Ha jól tudom, eper, meg a korai cseresznye is kb még jó 1 hónap, nem?

Igeeen, én is csinálnám és enném a hatalmas gyümölcstálakat!!!! Ja, ma láttam a boltban rohadt epret....

2011. ápr. 18. 20:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi napi 20dkg epret eszünk a kisfiammal és a pocakban lévő babóval:) A kedvencem:)
2011. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én grapefruitot szoktam még enni,bár "szerencsém" van,én az almát nagyon kívánom:D
2011. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam most az eper, kivi és körte megy.
2011. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En pesten elek, a lehel teri piacon vasaroltam meg a kozeli gyumolcsosnel, nala mindig rengeteg szep gyumolcs van. Kivit, kortet li is felejtettem. De a nagyobb piacokon mindent lehet kapni. Ilyen tesco, lidl, cora, auchan es tarsaiban nem nagyon szokott lenni valoban jo es finom gyumolcs, ritkasag. En nagybevasarlaskor ott ki is hagyom azt a reszt, inkabb kulon a gyumolcsosnel veszem meg, nagyobb es frisebb a valasztek.
2011. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok!


Mi egy kis városban élünk, ahol van egy sz@r Spar, ami nagyon drága és alig van valami. Én is zöldségeshez járok, de nála mindig csak az adott évszaknak megfelelő gyümölcsöket lehet kapni (ami persze nem rossz). Úgyhogy várunk :)

2011. ápr. 19. 10:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Én egy faluban lakom, ahol egy zöldséges van. Nála mindig van szőlő, kiwi, körte, már egy jó ideje eper is (már egész tűrhető az íze :) ) és még egy csomó jobbnál jobb gyümölcs.


(off: ma reggel frissen facsart gyümölcslevet akartam készíteni, nagyon egészséges akartam lenni :) - megpucoltam egy csomó elég puha kiwit meg két grapefruitot. Az összes kiwit lefacsartam mire észrevettem, hogy nem tettem alá poharat :((( Úszott a konyhapult a kiwilében, úgyhogy maradt 2dl grapefruitlé meg a takarítás.... :( )

2011. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sem ennék semmi mást csak gyümölcsöt...errefelé van minden...naponta egy tál eper mindig lecsúszik, de a héten vettem ananászt, körtét és egy tál málnát is. Tegnap pedig idén először megleptek egy szelet dinnyével....ráadásul finom is volt. Nekem csak a pénztárcám szab határt...mert drága minden:(

De ha nincs más, nekem is tökéletesen megfelel az alma, banán, kivi...az mindig van itthon.

2011. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!