Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megőrülök a gyümölcsökért?...

Megőrülök a gyümölcsökért? Komolyan, Ti miket esztek? Almát, banánt már nagyon unom!

Figyelt kérdés

Ahogy a kislányom is. Már nem tudom, mit vegyek? Szívesen ennék lédús barackot, ropogós piros cseresznyét, dinnyét!!!!! Ehelyett van alma, banán, narancsnak álcázott citrom, néha ananász, végső próbálkozásként konzerv barack.

Sajnos az étvágyam nagyon rossz (14. hétben vagyok) de a gyümölcsök úgy mennének!!!!! Kislányomnak ma délelőttre nem volt már ötletem, kapott két Vitatigrist.....

Ti mi finomakat esztek?


2011. ápr. 18. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én az almát sajnos nem szeretem. Banánt is már csak turmix formájába, mert meguntam. Általában kiwit, grapefruitot szoktam venni. Amit narancs néven árulnak mostanában az vicc. Nagyobb bevásárlóközpontokban szoktam venni nagy szemű kék szőlőt, epret, szilvát, sárgadinnyét. Sajnos ezek mind importok, az ízük se az igazi még, főleg nem az áruk, de nem tudok nekik ellenállni. Egyébként én faluban lakok, de hetente egyszer bevásárolok a városban gyümölcsökből, a hűtőben pedig elállnak.

Tudom nem friss gyümölcs, de szoktam még venni mirelit gurulós málnát, fekete szedret, erdei mixet. Ezeket kiolvasztva magában vagy turmixként fogyasztom.

2011. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Megkívántam én is turmixot :) Fogok is csinálni!!!!!!!
2011. ápr. 19. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!