Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok 30 hetesen a 16kg hízás?...

Sok 30 hetesen a 16kg hízás? 160cm vagyok és 47kg-mal kezdtem de már 63nál járok

Figyelt kérdés
Ez nagyon sok?pedig nem eszem többet mint eddig.vagy az is számít h leszoktam a cigiről?
2011. máj. 12. 09:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mivel vékony voltál valószinűleg rád fért a hizás de mondjuk az én 83 kg os sulyomhoz már tuti sok lenne..még számolj egy 5kg ra-. de emiatt ne aggodj majd leadod és ha gondd lenne a dokid ugy is szolt volna
2011. máj. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem sok. Én 33 hetes vagyok 49-el kezdtem és most vagyok 53..tehát 4 kiló...tegnap mérték a babát aki 1950 gramm...szóval majdnem 2 kiló...és olyan 3,4 kilóra saccolták a születési súlyát....szóval még + két három kiló tuti lesz rajtam a végére...

Azért gondolom, hogy sok, mert nekem már így is megterhelő a baba, nehezemre esik sokat mozogni/sétálni/lépcsőzni..neked még van 10 heted..tehát biztos jön még rád.. Nem a babának ártasz, hanem magadnak, ha nem vagy óvatos, te leszel nagyon kimerült a végére. Nem akartam durván válaszolni, remélem nem érzed annak.

Kitartást!

2011. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pedig nem zabálok meg ilyenek csak kevesebbet mozgok mert a derekam rettenetesen fáj.Nem tudok mit csinálni,koplalni meg nem fogok
2011. máj. 12. 10:10
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem sok.

Én 10 kg-ot híztam összesen, de 80-ról kezdtem, 90-el mentem szülni.

(Most másfél évvel később 71 vagyok.)

Unokatestvérem 53 kg-ról indult az első gyereknél, és 82 kg-osan szült, tehát az 29(!!!) kg, de most is 50 kg körül van.

Csak arra figyelj, hogy nem vizesedés miatt van-e a hízás, mert sok esetben ez áll a háttérben. (Volt egy kismama, mikor szültem, ő emiatt 34 kg-ot szedett fel a terhesség végére.)

2011. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Egy tanácsom van: én időnként eljárok úszni...ha egészséges vagy és van rá lehetőséged próbáld ki, a derekadnak is nagyon jót tesz, mozogsz, fitt maradsz!

2011. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy leszoktál a cigiről, biztosan hozzájárult a hízáshoz.

Én is 30 hetes vagyok és eddig +13kg jött fel. Úgy ahogy írod: nem zabálok, mégis feljött.

Az első babámmal +16kg -val mentem szülni, és a szüléskor -11kg ment le. A többi észrevétlenül lement a szoptatás alatt...

Engem nagyon zavarnak a feljött kilók, de tudom, hogy nem most van itt az ideje a koplalásnak. Még egy kicsi kitartás kell nekünk, aztán meglesz a pici...

Könnyű szülést!

2011. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi: a lányokkal több kg jön fel!!!
2011. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Engem igazából annyira nem zavar,mert sztem nem ártott,és hát a hasam hatalmas,mint aki mindjárt megy szülni:D.Csak sokan magyaráznak h miért nem figyelek jobban.Neked is kitartást!
2011. máj. 12. 12:03
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja és kislányom lesz:D
2011. máj. 12. 12:04
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, női kl-n dolgoztam, ha valaki alacsony súllyal indul a szervezet, hogy védje a babát, többet szedd fel, mint ami a nagy könyvekben előírt.
2011. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!