Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha minden mensi előtt fáj a...

Ha minden mensi előtt fáj a mellem, de most nem fáj (mára nem vártam), ez jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés
Viszont már napok óta erős megjön érzésem van, eléggé elbizonytalanodtam, hogy tényleg sikerült -e.
2011. máj. 11. 13:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nekem azóta megjött, de neked nagyon szurkolok:) Majd most rágyúrunk erőteljesen:D
2011. máj. 18. 20:32
 12/13 anonim válasza:
Sajnálom, de tényleg:-(. Minden hónap egy új remény, én is tudom. Köszönöm, hogy szurkolsz, remélem 1 év után végre örülhetek:-) További sok szerencsét Neked!
2011. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Afri19 válasza:
Sziasztok.. Nekem sem fáj most a mellem menses előtt vagyok négy nappal és minden hónapban mensi előtt egy héttel nagyon szokott fájni és most nem fáj és van hogy totál ideges vagyok minden nap .. Utalhat ez terhességre?
2015. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!