Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellbimbó fájdalom jelezhet...

Mellbimbó fájdalom jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés
Még csak a 9.DPO-n vagyok, de két napja úgy fájnak a mellbimbóim, hogy nem tudok hason aludni sem. Vagy ez még nagyon korai lenne? Nektek nem fájt?
2010. márc. 8. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:

igaz nem tudom mi az a9.DPO, de a mellbimbóm nekem is nagy fáj.Bár hason néha tudok aludni, de nem szabad hozzáérnem jóformán:)

7hetes km:)

2010. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! A DPO az az mikor peteérés utáni 9. napon vagyok. :) Nem tudom, hogy talán most kezd beágyazódni, bár úgy tudom, hogy csak a 12. nap végére ágyazódik be a baba. Neked mióta fájnak a mellbimbóid? A legelején is kellemetlen volt? Köszönöm a választ! :) Boldog babavárást kívánok neked!
2010. márc. 8. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet,mert nekem csak 1nap fájt kegyetlenül a mellem(10.dpon)és az volt a beágyazodás napja,mert rá 4napra pozi lett a teszt:-)
2010. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

már az elejétől kellemetlen volt, meg feszült a mellem is, szóval lehetséges:)

szurkolok:)

2010. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hozzá sem lehetett érni,annyira fájt.
2010. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! igen lehet.Nekem menszi előtt nagyon fájtak a melleim,amikor terhes lettem csak a mellbimbóm volt érzékeny,és enyhe feszülés volt csak.szurkolok neked!
2010. márc. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokt! Nekem is mindig feszül a mellem már a peteérés első napjától, egészen addig amíg tart a mensim, de a mellbimbóm még soha nem fájt. Megőrülök olyan érzékeny, és állandóan áll. :D Hétfőn fogok csak tesztelni, szombat/vasárnaprra nem várom! Majd írok, hogy mi lett. :) Mindenkienk boldog babavárást kívánok, s jó babázást akinek már megszületett! :)
2010. márc. 9. 10:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Csak érdekelne, hogy mi lett a teszt eredménye, mert én is pont ilyen helyzetben vagyok!
2010. ápr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó! Akkor nem lett belőle baba, de március 28-án megfogant a mi életünk értelme! Most vagyok pont ma 5hetes kismama! :)) Viszont csak mellfeszülésem van, mellbimbó fájdalom csak akkor volt márciusban, életemben először. Most viszont már 3hete feszül a mellem! Sok sikert neked is, majd írd meg mi lett, megy a drukk!
2010. ápr. 18. 10:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy válaszoltál! Sajnos nekem sem lett baba, de próbálok nem elkeseredni. Ez a második clostis hónapom remélem hamarosan sikerülni fog!Lassan már 2 éve próbálkozunk és azóta tavaly volt egy missed ab.(elhalt a magzat 10.hetesen) azután szeptemberben egy spontán vetélés azóta viszont semmi.Gratulálok neked a babához és sok egészséget kívánok nektek.Remélem én is hamarosan pozitív hírekkel szolgálhatok!
2010. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!