Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi helyett valami rózsaszín...

Mensi helyett valami rózsaszínes folyás jelezhet terhességet? Napja fehéres, néha enyhén rózsaszínes valamit törlök. Vannak pozitív tesztjeim.

Figyelt kérdés
Most kezdjek aggódni, vagy ez normális? Vasárnap kellett volna megjönnie. Nagyon fájnak a melleim és enyhén görcsölget a hasam. Illetve olyan érzés mintha rendesen meglenne. Menjek most a dokihoz vagy várjak vele?
2011. ápr. 19. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, jelezhet terhességet, a megemelkedett hormonok miatt lehet a rózsaszínes folyás.Ha vannak pozitív tesztjeid, akkor Gratulálok a babához! :)

Ha nem megy át vérezgetésbe, akkor nyugodtan várhatsz még 1-2 hetet a dokival, akkor már biztosat tud mondani.Pihenj sokat és boldog babavárást kívánok! :)

2011. ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Felesleges, mert nem látna semmit, akkor sem , ha terhes vagy.

De ha lehetséges, hogy az vagy, hát vegyél egy tesztet. Ha szeretnéd megtartani, akkor két hét múlva doki. Ha nem, akkor hamarabb.

2011. ápr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy semmit se fog látni még a doki, maximum megvastagodott nyálkahártyát, de a folyás miatt mindenképp menj el hozzá. Nekem a 8. héten jelentkezett ilyen rózsaszínes, nyálkás folyás, amit csak a wc papíron láttam. A 12. hétig Duphastont kellett szednem, veszélyeztetett terhes lettem és ágynyugalomra ítélt. Szerencsére nem ment el a baba, de kellett neki ez a segítség a beágyazódáshoz.

Nem akarlak ijesztgetni, de szerintem menj orvoshoz.

2011. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia kerdezoooo :) mi lett veled,most kerestem ra a google-n,a te kerdesedet dobta ki nekem....megkell kerdeznem hogy mi lett veled,mert most ugyanez van nalam is :D jajjj legyszi irdd mar meg! Koszi
2012. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!