Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menszesz helyett valami...

Menszesz helyett valami rózsaszín folyás jelezhet terhességet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Elvileg szerdán kellett volna megjönnie, de 2 napja nagyon halvány rózsaszín folyásom van. Május 1.én volt meg utoljára, de már akkor is gyengébben mint szokott. Elvileg 13.án volt pém. Arra is gondoltam hogy lehet a beágyazódás? DE azt mondják többen hogy nem jó a halvány vér sem terhesség alatt. Hát nem tudom most akkor mivan...ha valaki tapasztalt ilyet kérem írja meg. Előre is köszönöm szépen.
2010. máj. 25. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Dehogynem jó!!!!!! a rózsaszín folyás a legjobb :) nekem a beágyazódáskor is volt és a mensi helyett is ilyen folyásom és pozitív lett a tesztem :) úgy hogy szerintem hamarosan tesztelj! :)

20h km

2010. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Jó lenne látni egy pozitív tesztet nekem is:). További szép napot!
2010. máj. 25. 10:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Még azt hadd kérdezzem meg hányadik napon volt a beágyazódásod? és mikor mutatta ki a teszt? és milyen teszttel csináltad? Bocsi a sok kérdésért de nagyon izgulok!!!
2010. máj. 25. 10:02
 4/7 anonim válasza:
Szia! Nekem is ilyen halvány rozsaszin folyásom van és a 42.napnál járok. Tesztet még nem csináltam,és te?
2012. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csináltam tesztet, pozitív lett!!!!!!!!!
2012. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szija kerdezo :)

Mi a helyzet veletek,minden rendben? :) Nekem is most rozsaszines folyasom van...kicsit elvagyok kenodve..de ahogy most olvastam toletek,nem mindig jelent ez rosszat...irhatnal egy par sort,mi lett veletek :))) Orulnek :))

2012. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megjott..... :(((
2012. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!