Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha minden mensi előtt fáj a...

Ha minden mensi előtt fáj a mellem, de most nem fáj (mára nem vártam), ez jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés
Viszont már napok óta erős megjön érzésem van, eléggé elbizonytalanodtam, hogy tényleg sikerült -e.
2011. máj. 11. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem általában szokott mensi előtt fájni a mellem. Most viszont nem fáj, holnapra nem várom és már van 1 pozitiv tesztem :) Sok sikert neked!
2011. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok és köszi:)
2011. máj. 11. 13:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor nem fájt, amikor terhes lettem. Kb. a 6. héten viszont betópolta. Szóval akár az is lehet. :)
2011. máj. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lányok!

Nekem se fáj most, pedig mindig szokott fájni már ilyenkor jócskán! Holnap vagy holnapután lenne esedékes a mensi!

Lehet hogy nekem is sikerült? :)

2011. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 sumergo ***** válasza:
Előfordulhat, hogy babás vagy, de a mellfájdalom is mindenkinél más. Nekem szokott fájni a mellem mensi előtt, viszont mikor babás lettem kb 100x annyira fájt, mint egyébként.
2011. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok én is. Nekem is minden menzesz előtt fáj a mellem viszont most nem jött meg és nem fáj a mellem. Viszont menstruációs görcseim vannak és leszakad a derekam. Remélem összejön mindkettőnknek:-)
2011. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Drukkolok mindannyiunknak:) Ha nem jön meg továbbra se, péntek reggel tesztelek:)
2011. máj. 11. 19:57
 8/13 anonim ***** válasza:

17:37-es vagyok:


Nálam még semmi jele a mensinek, de terhesnek se érzem magam egyáltalán...

2011. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyelőre nekem se jött meg:)És most nincsenek is annyira erős mensis görcseim mint tegnap, nem tudom ez jelent e vmit...
2011. máj. 12. 10:12
 10/13 anonim válasza:
18:38-as vagyok. Nekem még mindig semmi, viszont csitultak a görcsök, most inkább szúrkálást érzek a mindkét petefészkemben...remélem nem jelent rosszat. Szurkolok neked:-)
2011. máj. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!