Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvetetnéd a 3. babádat, ha...

Elvetetnéd a 3. babádat, ha nem vagy biztos benne, hogy ebben a mai Világban rendesen fel tudod nevelni mindet?

Figyelt kérdés
Védekezés mellett lettem terhes, de volt egy méhszájfagyasztásom, ami miatt a gyógyszerszedés és az antibiotikumos kezelés ütötték egymást.
2011. ápr. 29. 20:44
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Hát,már ideje volt,hogy hallattál magatokról!

Továbbra is szorítunk!!


Üdv:a 2 gyermekes,azóta már 28 heteske

2011. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Szurkolok hogy minden rendben legyen a pocaklakóddal és, hogy anyagilag is minden rendben legyen.
2011. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Köszi,hogy jelentkeztél!Majd írj még,remélem minden jól alakul.
2011. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Jó egészséget Nektek!


Sajnálom, hogy elment az egyik pici, de ha úgy döntötök, minden szépet és jót kívánok Nektek!



32 hetes

2011. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
NEM!
2011. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Közben elolvastam az eddigieket. Jól döntöttél. Én sem tudtam volna megtenni. Most várom a másodikat és ha becsúszna a harmadik,nem vetetném el. Azért remélem nem fog,mert 3 gyerekhez nagyon pici a lakásunk:S
2011. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Mi 39 nmen élünk egy szép kis házban, hatalmas kerttel, tehát ez csak aktuális állapot, alakulhat még jól is minden, építkezni is lehet majd szép lassan ha megint dolgozom majd. Nem csak a rossz lehetőségeket kell evidenciába venni, lehet ugyan úgy minden jó is, nem?
2011. jún. 21. 16:34
 38/39 anonim ***** válasza:
Dehogynem,én is így állok hozzá. Ha folyton paráznék mindenen,akkor most nem lennék 37 hetes pocakos a kistesóval.
2011. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nem vetetném el mert az az egy már tényleg nem sok vizet zavar már elnézést a kifejezésért. Semmiképpen nem vetetném, mindenféleképpen megtartanám.
2011. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!