Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvetetnéd a 3. babádat, ha...

Elvetetnéd a 3. babádat, ha nem vagy biztos benne, hogy ebben a mai Világban rendesen fel tudod nevelni mindet?

Figyelt kérdés
Védekezés mellett lettem terhes, de volt egy méhszájfagyasztásom, ami miatt a gyógyszerszedés és az antibiotikumos kezelés ütötték egymást.
2011. ápr. 29. 20:44
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Ikrek? akkor én pláne megtartanám!!! (csak megjegyzem,hogy az egyszeri támogatás ikrekre még több!) Annyira szeretnék egyszer ikreket szülni-még ilyen anyagiak mellett is!


2 gyermekes,20 hetes km.

2011. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:
egy 3. gyerek nem jelent anyagilag sok pluszt. hordja a tesói ruháit, használja a tesói könyveit, vagy max könyvtárit. az abortusz meg amúgy undorító. 20 éves vagyok, vagy már 5ször paráztattak be barátnőim hogy terhesek és mindannyiszor elvetettem az abortusz ötletét. édesanyámat is sokan leakarták beszélni rólam, mert már elég késön érkeztem. akár érzi akár ne, akár fáj neki akár nem megölsz valamit. ha tanácstalan vagy akkor üsd be a google képkeresőjébe hogy abortusz... utálom az ilyen szent dumákat de egy gyerek az áldás. örülj hogy megadatot stb..
2011. máj. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Nos,hogy döntöttél?

(remélem helyesen!)

2011. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Pénteken kiderül, hogy mindkettő a pociban van-e még...az biztos, hogy marad/maradnak. Csak legyen/legyenek életképesek, egészségesek.
2011. máj. 25. 21:10
 25/39 anonim ***** válasza:

Szorítok!!


Majd írj,hogy mi van!

2011. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
De örülök és milyen izgalmas! Kérlek írd meg mindenképp! Szorítok!!!
2011. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Sok egészséget, kitartást nektek :)
2011. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Mi egyetlen egyszer nem védekeztünk. Egy hónapja hagytam abba az akkor 8 hónapos kisfiam szoptatását. Már másnap beszéltük a férjemmel, hogy lehet, hogy gáz lesz. Nos lett. Már a nemvárt előtt 2 nappal pozitív lett a teszt. A férjem bepánikolt, hogy éhen halasztom a családot. Konkrétan fél éve dolgozott, előtte egy évig volt itthon munka nélkül. Igaz nem éheztünk sose, de bizony volt olyan hónap, hogy már nagyon vártuk a családi pótlékot. Mikor a pozitív tesztel a kezemben néztem a férjem, aki közölte, hogy vetessem el, azt hittem meghalok. Sosem lennék képes abortuszt csináltatni. Hál' Istennek a párom is elgondolkozott a helyzeten aztán. Mi úgy gondoljuk, hogy ahol kettőnek jut minden, ott a harmadik sem fog hiányt szenvedni. Jelenleg van egy 35 hónapos nagy lányom, egy 21 hónapos kicsi fiam és egy 2,5 hónapos kicsi lányom. Őszintén szólva nagyon nehéz volt az eleje, de napról napra jobb a helyzet. A legkisebb 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát, jó formán egész nap a hangját sem lehet hallani. És jelentem egyenlőre nem haltunk éhen, sőt jobb lett egy picit a helyzet.
2011. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,mi van Veletek?Remélem minden rendben!
2011. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Egy baba van már csak a pocimban:-(...szerdán kiderül, hogy az uh-n, hogy rendben van-e. Bízom benne!

Majd megírom, köszönöm az érdeklődést!

2011. jún. 20. 14:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!