Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24-hetes pocis vagyok! Itt...

24-hetes pocis vagyok! Itt minden kismaminak lesz pelenkázó szekrénye? Aki nem tud venni?

Figyelt kérdés
Ezzel azt akarom,kérezni hogy hogyan oldjátok meg a pelenkázást?min?
2009. márc. 6. 08:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! A sógornőm az lerakja az ágyra a babát és ott pelenkázza, tesz alá törölközőt vagy textil pelenkát. Igaz ő már gyakorlott anyuka, az első gyereke már 5 éves nagylány:), de úgy emléxem nála is ezt a módszert alkalmazta :)
2009. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én pelenkázó lapot vettem, amit a kiságyra is fel lehet rakni. A pelenkázó szekrény nem fért volna el:)) A nagy gyerekeimnél se volt külön pelenkázó szekrényünk, csak ilyen lap. Még így is sokszor én is úgy oldom meg a tisztába tevést, öltöztetést, ahogy az előző válaszoló írta. Szerintem nem annyira fontos megvenni. nagycsaládos anyuka
2009. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is csak pelenkázólapot vettem,rárakom az ágyra.
2009. márc. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Lehet kapni vízhatlan pelenkázó alátétet a Rossmannban, én azt szoktam az ágyra teríteni, ha ott pelenkázok, így megelőzhetők a "balesetek". Elvileg eldobható, de én többször is szoktam használni, ha nem lett piszkos.
2009. márc. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem egy komod lesz annak a tetejére rakom a pelenkázó lapot. Én így gondoltam.:)

30 hetes kismama

2009. márc. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szia!

nekem a ferjem epitette a pelenkäzot,es ugy csinälta,hogy kesöbb komodnak is lehet hasznälni.amugy akiket en ismerek,volt nekik pelenkäzojuk,de akkor is az ägyon csinältäk... 26hetes kismami

2009. márc. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a szobában ott a dédi komódja, fürdőben is egy szekrény, pont jó magasságban. Fpgpk rá tenni az Ikeában felfújhatós pelenkázó lapot. Vagy minek hívják:)))

31hetes

2009. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Adri baba ***** válasza:

Nekünk a komódon lesz a pelenkázó

A komódot 5000ért vettük a kikában

2009. márc. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk sem fér a pelenkázó szekrény. Így amíg kisebb a babó, addig azt a pelenkázót használom, ami egyben van a káddal, olyan állványos. Amúgy meg ha az sem lenne, nekem is tökéletesen megfelel az ágy is!
2009. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Két gyerkőcöm nőtt fel pelenkázó nélkül.Számomra az ágyon sokkal kényelmesebb volt.Én is vettem ezt a vízhatlan alátétet (dm- ben, rossmann - ban is kapható)azt tettem alá és így ha váletlen pisilt nem lett olyan az ágy.Nekem bevált.
2009. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!