Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit rakjak a pelenkázó komódba?

Mit rakjak a pelenkázó komódba?

Figyelt kérdés

Két nagy fiókja van,és alul pedig egy nagy üres luk(bocsi nem tudom jobban mondani).Linkelek róla egy képet,ha értetlenül írtam volna le:)A ruhácskáinak van külön szekrénye!


[link]


2011. jún. 20. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Törölközőt, pelenkát, popsitörlőt, krémeket, tarthatod ott a fültisztítót, lázmérőt, gyógyszereket (miket nem kell hűtőbe tenni) körömollót, gézlapot, stb:)
2011. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én az egyik fiókban előkéket, törlőket tartok, a másikban lázmérő, cumik, fültisztitó, krémek stb stb

A nyitott részben pl textil palusok, törlőkendő, pelenka. Vagy esetleg oda mehetnek mesekönyvek, játékok.

2011. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pelusokat, törölközőket tennék oda.

Minden olyat, amit később is ott tarthatok, ha majd állni, járni tud a baba, mert akkor tuti le fog onnan mindent pakolni, úgyhogy ha ott találna valami nem neki valót, az nem biztos, hogy jó lenne.

2011. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pelenkázó feltétet tegyél rá mindenképpen, és csak azzal együtt használd (olyat, aminek a két oldala magasabb, hogy ne tudjon legurulni). Két gyerkőcöm van, és először én sem akartam elhinni, de rendkívül mozgékonyak a gyerekek, főként pelenkázás közben, így ha szekrényen pelenkázol, akkor pelenkázó feltétre szükség van.

A pelusozáshoz szükséges dolgok közé érdemes akkora nejlon zacskókat is betenni, amiben elfér egy használt pelus + a törlók, és a végét még be lehet csomózni, különben folyamatosan vihetitek ki a szemetet. Így pedig olcsón és szagmentesen lehet a kakis pelusokat tárolni, amíg ki nem viszitek a lakásból.

2011. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk külön van pelenkázó komódom,és egész magas mint egy szekrény.

3 nagy fiókkal,egy hasonló lukkal mint a tidé és még a pelenkázó felület fölött is van egy polc.


Az alábbi dolgok vannak benne/rajta:


fiókokban: törölközők,kifogók,textil pelusok,előkék, ágyneműk,lepedők


lukban: pelenka,popsitörlő (és amíg kicsi volt a tartalék krémek és fürdetők


fent a polcon: amíg kicsi volt addig az a sok "cacak" ami kellett,alkoholtól kezdve gézlapon át a popsikrémig minden.

Most már nem kell ennyi minden,csak egy bontott zacskó popsitörlő néhány kikészített pelus és a krém van ott,a másik felén néhány kacat,amit a kezébe tudok adni amíg pelenkázom,ha épp olyan a hangulata,hogy le kell kötni valamivel.

2011. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!
2011. jún. 21. 07:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!