Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudnék jó áron jó kiságyat...

Hol tudnék jó áron jó kiságyat és pelenkázó komódot venni? Ti milyet vettetek és hol, minnyiért?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy milyen magas a kiságy, mármint hajolgatás szempontjából kérdezem?
2010. febr. 21. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:

szia! vecsésen vettünk 40 ezerért.

3 fokozatban állítható és elég magas is én 170 vagyok és a derekamig ér a teteje... Rengeteg minden elfér benne

[link]

2010. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja külön kiságy 15től felfelé komód 18tól felfelé 33 ért nem láttam értelmét a kettőnek inkább 40 ért egyben és ez sokáig jó... a kiságy addig jó csak amíg picike. Nekünk a kombi 8 éves korig a képen ha megnézed, leveszed a komódot és az teljes hosszában ággyá alakítható. a komódból meg úgy lesz egy éjjeli szekrény viszonylag alacsony de jó.
2010. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 2 hete vettünk,a vaterán néztem ki 28000 ft volt.Nagyon szép, 2 és fél évet használták.Amúgy pelenkázós,ágyneműtartós és ifjúságivá alakítható.Ugyanilyet néztem boltba,ott 40-45000 ft.De ezt is nagyon ki kell fogni,hónapokig nézegettem mire találtam megfelelőt.Ha van időd érdemes nézegetni a vaterán és a teszen is,hátha találsz jót,jó áron.A kiságynak a fekvő részén tudsz állítani,hogy ne kelljen nagyon mélyre hajolni.
2010. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!Mi a babavilágban vettünk kiságyat, 9000 Ft volt, fenyőből. Vettünk egy sima komódot egy bútorüzletben és tettünk rá pelenkázólapot, így sokkal olcsóbban jött ki, mint ha direkt pelenkázós komódot veszünk. Sajnos minden, ami babaholmi, őrült áron van. De érdemes szétnézni a teszveszen, vaterán, sok mindenhez hozzá lehet olcsón jutni.
2010. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem rossz ez a kombi kiságy. Nézegettem már a teszveszt, de nem találtam olyat, ami tetszett volna. Tényleg sok időt rá kell szánni, hogy kifogjak egy jót.
2010. febr. 21. 17:50
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Eddig azt kerestem első voltam. :)

2010. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ird be a keresőbe h bippa kft sztem az a legolcsobb
2010. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. :)
2010. febr. 21. 18:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindent az expreszen vettem.
2010. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az ikeában vettem.
2010. febr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!