Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel "mossátok" át a használt...

Mivel "mossátok" át a használtan vett bababútorokat? (kiságy, pelenkázó)

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 12:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

amit átfestettünk, azt csak festés után vizes ruhával.

amit nem (pl. hordozó, babakocsi), azt domestosos ruhával, utána sima vizessel. hetente egy-két alkalommal áttörlöm őket popsitörlővel.

2010. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem kell átfesteni nagyon jó állapotban van, de azért át szeretném törölgetni őket! Sima vizes ruha? Vagy tegyek bele egy kis mosogatószert?
2010. aug. 3. 12:18
 3/16 anonim ***** válasza:
flóraszeptes viz. és levendulás lemosó utánna ... nagyon álomszerü illata van.... igazi babaszoba illat.
2010. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Hát, mondjuk én biztos nem mosnák át semmit domestossal vagy floraval, főleg olyan bútorokat é stárgyakat nem amiket a kicsi megfog vagy bekaphat.

Én L.O.C. Univerzálist használok ilyenekhez, mert nem vegyszer és biológiailag lebomló, ami a többiről nem mondható el.Az ilyen vegyszeres cuccok miatt van a sok allergiás és gyenge immunrendszerű gyerek.

2010. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, pontosan azért kérdeztem....!!!
2010. aug. 3. 12:32
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A pár napos, hetes csecsemő fekszik a hátán, és semmit nem fog bekapni vagy lenyalni, amit nem adsz a szájába.

Én használtan vettem pelenkázó komódot és kiságyat. Amikor berendeztük a babaszobát, domestos-os meleg vízzel áttöröltem mindent, utána meleg vízzel még egyszer lemostam. A baba kb két hónappal később költözött be.

Szerintem a baba érkezése előtt egyszer muszáj fertőtlenítőszerrel áttörölni a bútorait, akkor is, ha boltban vetted újonnan, hiszen ki tudja, hányan tapogatták össze.

2010. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok és az előttem szóló üzenetéhez kapcsolnám ezt:

Attól, hogy vminek jó illata van és evvel elnyomjuk a fertőtlenítő szagát, attól még ott van.

Én pl. az egész háztartást lecseréltem vegyszermentes cuccokra.A mosóportól kezdve a "hideg zsíroldóig".Szerintem, aki családot akar a mai világban ez a legkevesebb, amit megtehet gyermeke, családja és az egész környezete érdekében.Mondjuk ezek a dolgok az emberek 95%-t nem érdeklik.Aztán meg mikor betegek, akkor meg minden pénzt megadnának azért, hogy egészségesek legyenek...

2010. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mármint utolsó előtti voltam. :)
2010. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert szerinted ez a motyó nem fertőtlenít? Akkor meg minek használom?CSak biológiailag lebomlik...
2010. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Amit boltban veszel, azt raktárról hozzák, csomagolva.

Nekem közel van Lidl, és ott van törlőkendő, hüüü megnemmondom mi a márka, olcsó, finom az illata, és szépen pucol. Azzal ha letörlöd akkor a kosz lejön, és nem kell utána áttörölni.

A kicsinek semmi baja nem lesz tőle.

2010. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!