Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik babájukat váró...

Harmadik babájukat váró anyukák: ti is elbizonytalanodtok néha?

Figyelt kérdés
Nemrég derült ki a terhességem, de néha úszom a boldogságban,hogy három gyerekem lesz, néha meg teljesen bepánikolok, hogy mi lesz,hiszen csak két kezem van.
2009. márc. 5. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én a másodikat várom 11 év korkülömbséggel az elsőtől,két éve vettünk fel lakáskölcsönt 27 évre.(második házasság),örülök is de idegeskedek a pénz miatt és amiatt hogy nehogy ne legyen türelmem a picihez.Te hány éves vagy?Tervezett baba?
2009. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! 28 éves vagyok, és tervezett baba. De néha elönt a kétség, hogy biztos jó ötlet volt-e.A nagyobbak biztos imádni fogják, nekem is lesz türelmem szerintem.Tegnap este hozzám bújtak a gyerekek két oldalról az ágyban, simogattam a hátukat, és eszembe jutott, hogy ez az egész milyen lesz hárommal? Hülyeségnek hangzik, de sok ilyen apróságon agyalok néha...
2009. márc. 5. 09:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is született egy harmadik babám, akit egyáltalán nem terveztünk be. Sokáig gyötörtek a kétségek, sokat sírtam, de ma már szégyenlem magam ez miatt, mert megszületett, gyönyörű, egészséges, és imádom:D Már el sem tudnám képzelni, hogy Ő ne legyen! Az tény, hogy a két nagyobbra kevesebb idő jut, és néha ők ezt szóvá is teszik, de próbálkozok, hogy ez minél kevesebbszer forduljon elő.
2009. márc. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia ! Én
2009. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Én a negyediket várom , van egy 7 ,5 és 2,5 éves gyermekem. Próbálok mindegyikkel külön-külön egy kis időt kettesben tölteni , persze mindig a kicsire kell a legtöbb idő. Egyszerre lehet hárommal is foglalkozni , és persze el kell magyarázni a nagyobbaknak , hogy a kisebbel miért kell többet foglalkozni. Néha utálják a kicsit , de sokszor viszont nagyon jól el vannak vele. Meg kell találni , hogy melyik gyerek mit szeretne és probálni ugy alakitani , hogy mindegyik jol érezze magát és egyszer az egyiknek , másszor a másiknak kedvezni . De erről a témáról hosszu litániákat lehetne irni...

2009. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok tele kételyekkel, más is érez így...

2009. márc. 5. 11:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! A harmadik babát várjuk. Mikor megtudtuk, hogy úton van két hétig csak voltunk. Nem tudtuk mit csináljunk.29 éves vagyok a fiam három éves és cukorbeteg, a lányom egy éves. Mind a két gyerek gyógyszeres segítséggel sikerült, két babát elvesztettünk, a harmadik baba meg csak jött. 27 hetes vagyok és még néha én is elbizonytalanodom, hogy jól döntöttünk-e, de nagyon várom. Jó baba várást.
2009. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia

ahogy számoltam már biztosan megszületett a babád!most mi is aharmadikat várjuk,rengeteg a kétségem,főleg,mert a két nagyobb még kicsi(3,5 éves és 2éves,mindkettő fiu),most a harmadik úgy néz ki,hogy lány.iszonyatosan félek mi lesz egyszerre 3-mal hisz ahogy te is írtad csak 2 kezem van,segítségem semmi,csak a párom.te jó ég,néha rettenetesen félek,sokat sírok mi lesz,hogy lesz,hogy járunk majd oviba stb...

ti hogy vagytok?hogy megy a 3-mal?mennyi idősek a gyerekek?

üdv

Kriszta

2010. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia! A kicsi 3 hónapos, a nővére 5.5, a bátyja 8 éves.

Imádok háromgyerekes anyuka lenni:)

Ne aggódj! Az első hónapok lesznek a legkönnyebbek, hisz a kicsi eszik,alszik egész nap, észre se fogjátok venni, hogy ott van.:)csak gyönyörködni kell benne...

A többihez meg fokozatosan hozzászoksz majd.Sokan megcsinálták már, neked ne menne?

2010. febr. 15. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!