Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn lesz terhesség-megszakí...

Hétfőn lesz terhesség-megszakításom. Egyre jobban félek, bár én választottam. Valami tanácsotok van, aki már ezen átesett, hogy mégis mire készüljek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 13:33
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
37%
Komolyan gondolod hogy egyre megy megölni vagy megszülni? Most már nem önzőnek tartalak hanem ostobának.
2011. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Akkor az vagyok. Mondtam hogy nem ezért írtam ki a kérdést.


Egyébként a 44% magáért beszél.

2011. ápr. 17. 12:56
 33/38 anonim ***** válasza:
80%
Magáért beszél? 23 évesen nem védekezni? Na az beszél magáért.
2011. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Az meglehet. De azt nem hiszem el, hogy te nem hibáztál soha. Biztosan makulátlan az életed. Hát én itt hibáztam, nem tudom eléggé hangsúlyozni, hogy tisztában is vagyok vele.

De tudod mit? Akinek több százaléka van, mint neked, elmondta, hogy nem ért velem egyet és kész. Nem járt ide vissza, hogy még rátegyen 3 lapáttal.

Nem érdekel tovább a véleményed. Elmondtad, én meg nyugtáztam.

Mindenesetre ezért érdemes volt erre az oldalra jönni. Az ilyen emberek miatt.

2011. ápr. 17. 13:13
 35/38 anonim ***** válasza:
80%
próbáltam hatni a "lelkedre" hogy megmentsem a babádat.ha élhetne biztos hálás lenne nekem.
2011. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Bár kérdésed ehhez a témakörhöz való nem hinném hogy itt biztató szavakra találnál.Itt legtöbbünk hosszú hónapok, évek óta szeretne egy babát és mindent megadna érte.Nap mint nap kérdéseket írunk, olvasunk hátha valami olyan információhoz jutunk ami közelebb visz a legnagyobb vágyunkhoz.

Nem ítélkezek feletted mert nem is tehetem de képzeld magad a helyünkbe.Mi mindent megtennénk már egy babárt de meg eldobod magadtól.

Szerintem ezt " kérdést" döntést magadban kellene meghoznod, nem másoktól várni biztató, megnyugtató választ.

Saját magadnak kell elszámolnod a lelkiismereteddel ha van.

2011. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
48%

Annyit szeretnék neked írni az itt kialakult vitáról, hogy, először is, rossz helyre írtál. Itt mindenki babára vár, de nagyon, tehát aki ennek az ellenkezőjéről beszél, azt nem nézik jó szemmel. Te is biztosan tudsz róla, hogy minden második nő eljut egyszer az életében abortuszra. Sajnos, ennek a világnak a velejárója lett ez is. Én magam 20 évesen estem át rajta, zöldfülű voltam még családalapításhoz. Ne törődj a sok rosszindulattal, gonoszsággal, ezek peregjenek le rólad.


Az abortuszhoz jogod van. Az embriót az anyaméhben összeroncsolják és vákummal szívják ki. Ez fog veled megtörténni holnap. Nehéz lesz ezzel megbirkózni, de a döntésedet nyilván felelősséged teljes tudatában tetted meg, és ezt tiszteletben kell tartani. Az orvosok is tiszteletben tartják, pedig ők szülészorvosok alapvetően, és Életet adni szeretnek. Erre esküdtek fel. Nem szeretnek ők sem egészséges magzatot kikaparni. De elfogadják ennek szükségességét.

Mert ugyebár az ember fiának csak akkor érdemes megszületnie, ha szeretni tudják, legalább az anyja.

2011. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Elnézést, meglehet, hogy tényeg rossz kategóriába írtam a kérdést. Nem akartam senkit sem felbosszantani. Én tényleg nagyon sajnálom azt, aki próbálkozik és nem jön össze, de ezért nem én vagyok a hibás. Az élet igazságtalan, elhiszem, valaki kap és nem kell neki, valaki meg szeretne és nem jön. De csak egy kicsit gondoljatok bele ti is, hogy ezért tényleg olyan emberek hibásak, akik nem tartják meg a gyermeket? Én tehetek arról, hogy ti várjátok és nincs? Néha azért a másik fél helyzetébe is bele lehetne gondolni.


Mindenkinek azt kívánom, hogy teljesüljön a szíve vágya minél hamarabb!!! Sok szerencsét és boldogságot nektek!

És köszönöm, hogy elolvastátok és válaszoltatok!

2011. ápr. 19. 17:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!