Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn lesz terhesség-megszakí...

Hétfőn lesz terhesség-megszakításom. Egyre jobban félek, bár én választottam. Valami tanácsotok van, aki már ezen átesett, hogy mégis mire készüljek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 13:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
29%

Évekig tartó depresszióra, pszichés betegségekre vagy esetleg arra, hogy képtelen leszel gyerekek közelébe menni.

Szerintem ne tedd meg, míg nem késő meggondolni magad.

2011. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%

Először is sajnálom!!!:(

nekem is volt 8 évvel ezelőtt, hát nem volt kellemes. Ha még nem szültél, kapsz méhszájtágítót, az nekem nagyon fájt. maga a műtét nem fáj, altatnak, utána kicsit szédelegsz és mehetsz haza. később született egy kisfiam, viszont a kistesó nem akar összejönni, vetélésem is volt, hormonzavar stb., lehet, hogy nincs köze az abortuszhoz, de én csak magamat tudom hibáztatni, nagyon nehéz dolog ez.

Kívánom, hogy minden rendben legyen és hamar túl legyél rajta!

2011. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
16%
Képes vagy nagyhétfőn gyilkosnak lenni? Ez a nagyhét,mindjárt jön a húsvét! Bűnbánati időszak van,te meg most ölsz? Nagyon gyorsan tegyél le róla,hogy gyilkos legyél!
2011. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
20%
Jobban kellett volna vigyázni, nem megölni egy életet. Bár ha nem kell a gyerek jobb lesz így neki is, mint hogy egy gyerek - anya vagy egy csonka család nevelje fel, főleg ha még putriban is kellene felnőnie. Nos, mivel igen szűkszavú voltál, válaszd ki amelyik vonatkozik rád.
2011. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem lesz könnyű, bár nekem még nem volt, tehát tapasztalatom nincs.

Miért döntöttél így? Ha van hozzá erőt írhatsz privátot!

Ne foglalkozz az előző goromba hozzászólásokkal. Biztos megvan az okod rá!

Fel a fejjel!

2011. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, erőd...
2011. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
85%

Basszus milyen konnyu itelkezni masok felett....

sajnalom.

2011. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
86%
amíg nem tudjátok miért döntött így,addig nem kellene ítélkezni..!!!
2011. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
97%

Nekem 19 évesen volt, inkább szellemileg nehéz feldolgozni mint fizikailag, de sikerült...most 25 vagyok van egy csodás 10 hónapos kisfiam és úton a következő is.

Nem bántam meg, hogy 19 évesen elvetettem szerintem akkor jó egy anya ha megérett a dologra!

Kitartás!!!

2011. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Nekem is volt egy, régen. Lehet szívtelenül hangzik, de én nem fogtam fel semmit az egészből (úgymint baba, gyilkosság), kis műtétnek tekintettem akkor (szerencsére). Így nem is maradt semmi pszichés nyoma. Nem feltétlen úgy van, ahogy az elsők írták.

A tágító felhelyezés fájt, de nekem onnantól semmi különös. A többi lány a szobában mensis görcsöktől szenvedett, én nem éreztem semmit, nyugodtan tudtam olvasgatni. Magából a műtétből annyi maradt meg, hogy bevittek, felültettek a székbe, aztán számolt a doki 3-ig az injekció után.........

Aztán lassan magamhoz tértem, és talán másnap mehettem haza. Több nem rémlik, réges rég volt. De nem viselt meg, és ez így van jól, ha már akkor úgy kellett lennie.

Annál rosszabb, ha gyötröd magad rajta.

Ma már nem mennék, azt hiszem, de ez most nem is ide tartozik.

Hála Istennek, most egy kislány van a pocimban, és nemsokára megszületik! Már így imádom, hogy még nem is láttam. Ők egy-egy csoda! Semmi más csoda nincs itt a világban, csak a születés, az Élet.

2011. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!