Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn lesz terhesség-megszakí...

Hétfőn lesz terhesség-megszakításom. Egyre jobban félek, bár én választottam. Valami tanácsotok van, aki már ezen átesett, hogy mégis mire készüljek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 13:33
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
75%
A védekezésről nem írtál semmit.
2011. ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Gyógyszert szedtem. Az utolsó vérzésem a gyógyszertől 2 napos lett és egy tisztasági betét elbírta. Előjött a hüvelyszárazság és az ingerültség. Abbahagytam február elején. Március elején már nem jött meg. Óvszerrel védekeztünk. És persze nem mindig. Pont a félidőben történt, hogy elvesztettük a fejünket, a gumi oda volt készítve, mire feleszméltem hogy mi történt, akkor már késő volt. Fél évvel ezelőtt is előfordult ilyesmi, de akkor nem történt semmi, azért nem rohantam 72 órásért. Tudom, az én hibám, felelőtlen voltam. Csak annyi olyat hallani, hogy gyógyszer után az első vérzéssel tisztul ki a gyógyi hormonjai. Hát erről ennyit. Most megtanultam, magamnak kerestem.
2011. ápr. 17. 10:29
 23/38 anonim ***** válasza:
59%
23 évesen lehetne több eszed.
2011. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Így igaz! Nem is azért írtam, hogy sajnáljatok, hanem tanácsért. De amugy igazad van.
2011. ápr. 17. 10:44
 25/38 anonim ***** válasza:
31%
a tanács az hogy add örökbe a gyereket.Had legyen boldog élete.
2011. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Nem,nem adom örökbe. Azért nem kell azt gondolni, hogy szívtelen vagyok, mert ezt az utat választottam. Kár ezen vitázni, nem tartom meg, és nem fogom örökbe sem adni. Mit gondolsz, szülés után még lenne szívem odaadni? Akkor ugyanott tartanék. Inkább legyek szemét, mert elvetetem, de nem élem le ugy az egész életemet, hogy eldobtam magamtól.
2011. ápr. 17. 11:17
 27/38 anonim ***** válasza:
51%
Hát, ha azt mondtad volna, hogy 16 éves vagy, és elhagy a barátod, akkor talán páran megértettek volna. De 23 évesen, boldog párkapcsolattal nem lehet vállalni egy babát? Hova jutott ez a világ? Miért gondoljátok ennyien úgy, hogy a gyerek olyan dolog, hogy ha akarom, megtartom, ha akarom, nem?! Ez nem egy kiló kenyér vagy 20 deka párizsi, amit ha mégsem akarsz megenni, kidobsz a kukába (miközben mások éheznek...)! Ez egy önálló élet! Amit azért oltasz ki, mert felelőtlenül nem használtál óvszert, nemtörődömséggel nem rohantál egyből esemény utáni tabletta után, és fontosabb a karriered, mint a gyermeked (ahogy te mondtad: szerelmed gyermeke). Aki ezek után egyet ért veled, az hasonlóan intelligens, mint te! Remélem, hétfőn át fogod érezni a tetted súlyosságát!!!
2011. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
28%
Hogy lehetsz ennyire önző? Azért nem adsz neki életet mert utána nem lenne szived másnak odaadni? Gyönyörű.Ha már ekkorát hibáztál legalább ezzel jóvátehetnéd...Élhetne a gyerek ha nem magadat sajnálnád.
2011. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, de egyenlőre maradjunk annyiban hogy ez az én életem, lehet hogy önzőség, de majd én eldöntöm, hogy mi jó nekem. Felesleges idejönni kárálni, hogy ilyen meg olyan önző vagyok. Nem csak a karrierem a fontos, van más tényező is, ami miatt nem tarthatom meg, de arról inkább nem beszélek. Viselni fogom a tettem következményét, mint már irtam, magamnak köszönhetem. De nem gondolom, hogy jobb ember lennék, ha megszülném, és odaadnám valakinek. Nem hiszem, hogy azzal jóvá lehet tenni bármit is.
2011. ápr. 17. 12:16
 30/38 A kérdező kommentje:
Ja, és a másik. Nem elbírálást kerestem, amikor ide írtam a kérdést. Tudtam hogy fogok kapni hideget is, meleget is. DE! Minden ember más. Én nem fogok itt senkinek sem bizonygatni az én igazamat, és győzködni. Én így gondolkozok, más másképpen erről a dologról. El kéne fogadni, hogy különbözőek a vélemények.
2011. ápr. 17. 12:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!