Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek érdemes elmenni...

Szerintetek érdemes elmenni bababörzére?

Figyelt kérdés
Olcsóbban lehet kapni babakocsit, kisruhákat?
2011. ápr. 12. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam, mellszívót vettem, bár nem volt olcsóbb, mintha máshol vettem volna.

Szerintem akkor éri meg elmenni a bababörzére, ha sokmindent akarsz venni, és ha a használt ruha is megfelel. Ezt azért mondom, mert én azt vettem észre, hogy az új dolgok nem voltak olcsóbbak, csak a használtak, de én nem akartam a gyerekemnek használt ruhát venni, ez az én gyagyám...

Szóval, ha használt ruhákból többet veszel, akkor megérheti, de ha nem, akkor inkább nem mennék, mert van belépő, és ha nem veszel semmit, vagy csak nagyon kevés dolgot veszel, akkor nem biztos, hogy olcsóbban jössz ki.

A drágább dolgoknál általában levonják a belépő árárt, legalábbis az én mellszívómból lejött, de nem nyertem vele sokat.

2011. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Annyi helyen van akció.

2011. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem érdemes szétnézni. Én sok mindent tudtam venni olcsón.Igaz, hogy sok a használt holmi, de azért vannak bőven újak is, nagy a választék. Használt ruhát én sem vettem. A belépőjegy több standon levásárolható és sok helyen adtak vásárlás nélkül is kupont, amit később a boltban be tudtam váltani. Sok ötletet is lehet meríteni pl. a babaszoba berendezéshez, díszítéséhez és ingyen katalógusokat is kaphatsz.
2011. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!