Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jön valaki Győrbe bababörzére...

Jön valaki Győrbe bababörzére jövő vasárnap? Érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok minden kellene még novemberben születendő kisbabámnak és gondoltam ott sokmindent megvennék, ha érdemes.
2011. szept. 5. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már 3 éve járok ki a börzére. Érdemes kimenni, nagyon sok babaruha, játékok, etetőszék, használt és új babakocsik stb. vannak. Jól körül kell nézni vannak nagyon szép darabok, de akadnak olyanok akik drágán árulnak. Ja és rengetegen vannak, pocakra vigyázni:)
2011. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ott leszek. De hol is lesz pontosan? Magvassy?
2011. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
www.baba-expo.hu Itt írja a helyszínt is. Nagyon jó. Érdemes kinézni. Minden egy helyen.
2011. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mindenképp kinézek, hátha rátalálok jó kis téli babaholmikra :)
2011. szept. 5. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!