Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyik barátnőm "babaváró...

Egyik barátnőm "babaváró bulit" rendez. Nincs jó ajándékötletem, mert már van akitől kap pelenkát, mástól kisruhákat. Milyen ajándékot lehet még vinni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Pelenka, pelenka, pelenka!!! Nem baj, hogy más is visz, erre nagyon nagy mennyiségben szükség lesz! Mást, amit adnál, nem biztos, hogy tudni fogják használni. Nem tudhatod, mire lesz konkrétan szükségük. A pelenka tuti:)
2011. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pelenka, ruha kell több is, csak a méretre ügyelj, nem biztos, hogy szerencsés 56-os méretből sokat venni. Inkább vegyél nagyobbat, de olyat, ami télen nyáron jól jöhet, mert nem tudni mikorra nő bele.

Pelából is lehet nagyobbat.

Még: popsitörlő, kispléd, fürdőlepedő

2011. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én aminek örültem, és tudtam is használni az a pelenka, popsitörlő, hintőpor, babaolaj, patchwork takaró.

De persze kaptunk egy csomó ruhát, és játékot, amit nem is használtunk, vagy akkora volt, hogy egyszer volt a kislányon, és ki is nőtte.

2011. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy meg sem született gyereknél még nem lehet tudni, hogy milyen pelus, popsitörlő fog beválni. Vegyél többfélét, de mindegyikből csak a legkisebb kiszerelést - persze konzultálj a másik pelus vásárlóval előtte.

Eldobható pelenkázó feltét, vízhőmérő, popsikence, valamilyen babás szobadekoráció (konzultáció!), babahajkefe, fürdőlepedő, textilpelus.

2011. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
zenélő forgó játék a kiságy fölé (egészen picurkák is szeretik nézegetni)
2011. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! A pelenka tényleg nagyon jó ötlet, de én így adnám oda:

[link]


Sztem garantált lenne a siker! Irtó cukik vannak neten még pelenkatortákból, nézz csak körül! És magad csinálni sem bonyolult!

Remélem neked is tetszeni fog!

2011. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek! Gondolkoztam azon hogy veszek a babára ruhát, de igazatok van abban hogy azt gyorsan kinövi és lehet hogy egyszer sem lesz rajta. Majd valamelyik nap elmegyek egy bababoltba és veszek pelenkát, popsitörlőt és még valamilyen játékot.
2011. ápr. 12. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Kaptunk orrszívót, cumis üveg melegítőt, amit az autó szivargyújtójáról lehet üzemeltetni.Kaptunk játszószőnyeget, cumit, cumisüveg mosó kefét, sterilizálót és hozzá folyadékot, pelenkát, olyan színes "rongyot", amivel alszik (smúzoló rongy), baba plédet, meg ilyeneket. Persze előtte mindenki egyeztetett mindenkivel, velem is, de így legalább csupa hasznos dolgot hoztak, és semmiből nincs kettő.
2011. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!