Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kimoshatom már a kisruhákat?...

Kimoshatom már a kisruhákat? Nem korai még?

Figyelt kérdés
Csütörtökön leszek 35 hetes, gondoltam kimosnám meg rendbe tenném a babó ruháit, ne ömlesztve legyenek a kiságyban.
2010. aug. 3. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem korai ... most még gyorsan megszáradnak aztán ülve tudsz vasalni és pakolni.


ha elfogadsz egy jótanácsot ne a méretet figyeld benne hanem tedd egymásra a ruhákat mert hatalmas különbségek lehetnek és igy kiderül hogy van amelyik nagyobb számozású de kisebb mint a többi hasonló számozású ...


tapasztalat volt hogy a nagyobbak között volt olyan ami már kicsi volt rá mert a számok alapján pakoltam el neki..


Kellemes készülődést!!!!

2010. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. aug. 3. 16:07
 3/6 anonim ***** válasza:

biztos nem korai én a 38 dik héten csináltam ezt

mellette meg nagytakarítást a házban gondolhatod

nagy pocakkal....

2010. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem már a 32.héten kész volt minden!Szóval nem korai!!!!De jól is tettem,mert utána befektettek és 37.héten megszületett a kislányom!Szóval nyugodtan megcsinálhatod!:)))Jó készülődést és könnyű szülést kívánok!!!
2010. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kimoshatod. Én is körülbelül ennyi idősen kezdtem el mosni, vasalni. Most még talán nem annyira fárasztó, meg sosem tudni, hogy mikor érkezik a picur. :)Sok boldogságot a bébihez! :)
2010. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai.Én 33 hetes vagyok, de minden kisruha mosva, vasalva sorakozik a szekrényben.Én folyamatosan mostam őket.Ha kaptunk, vagy vettem egy adagot, azonnal kimostam és kivasaltam.Egyrészt mert volt rá időm, másrészt mert nekem természetes volt, hogy a szekrénybe csak így fogom elrakni.És jó is, mert most már csak szét kell válogatni őket.Veszünk a gyerekszobába szekrényt kimondottan a babának, és abba már úgy fogom elrakni, hogy 56-os body, rugi, stb.Örülök, hogy túl vagyok ezen, mert lesz még mit csinálni.
2010. aug. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!