Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek ha a párotok...

Mit tennétek ha a párotok megütne?

Figyelt kérdés
12 hetes pocis vagyok.azelőtt soha nem csinált ilyet,nem tudom mit tegyek.Nincs hova mennem és egyedül nem igazán tudnám eltartani a babám.gyerektartást sem akar fizetni,és nem is lenne túl sok még ha köteleznék sem.(3 gyereke van)és házasok sem vagyunk.kérlek adjatok tanácsot!
2009. márc. 1. 07:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát a válaszaidból nagyon úgy tűnik, hogy te nem akarsz menni, vagy nem mersz. Nem elítélésként írom! hanem mert tényleg ezt érzem. Szóval ha még szereted, és meg tudod neki ezt bocsátani, és meg tudjátok egyáltalán beszélni,akkor maradj. De ha már most úgy van, hogy megbeszélni sem tudjátok,mert akkor is te vagy a hibás (nem kell, hogy bocsánatot kérjen, csak lásd rajta, hogy megbánta, legalább egy kicsit), és ha te már nem tudsz benne bízni, akkor viszont felesleges erőltetni. Annak nincs értelme, hogy csak azért, hogy legyen munkahelyetek (ami mint látszik nem is biztos, hogy marad, ha beleszól, ha nem), meg csak azért, hogy ne a családod zaklasd, emiatt vele maradj. Mert nem hiszem, hogy változna a helyzet,max. ő még jobban elhatalmasodna feletted, a végén már lehet bármiért is ezt a választ kapnád, az egész terhességed alatt félnél tőle, és a babád ezt nagyon megérezné. Szóval sehogysem egyszerű, de ezt a helyzetet te látod, kívánom, hogy okosan döntsd, és legyen erőd hozzá!
2009. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A helyedben AZONNAL elhagynám. A fenyegetőzésével meg életed vgéig is sakkban tudna tartani és te mindent megtennél neki? Még azt is tűrnéd, hogy újból megverjen. A másik pedig, hogy bármennyire is nagy ember én Úgy tudom, hogy terhesség alatt vádettséget élvezel, vagy is NEM RÚGHATNAK KI. És a helyedben vetettem volna látletet egy mésik kórházba orvosnál. Mindenhova nem ér el a keze. Szerencsétlen helyzet, hogy terhes vagy, elhiszem, hogy nehezebb helyzetben vagy, de LÉPNI KELL ÉS ELHEGYNI.

2009. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Ne haragudj,de ha eszed van azonnal ott hagyod és még fel is jelented.Erre nincs mentség.Ha az én férjem ilyet merne csinálni én verném ugy nyakon hogy lerepül a feje.Hagyd ott gyorsan,mert ha egyszr megtette megteszi mégegyszer

2009. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
84%

Az a férfi,a ki egy nőt, vagy gyereket megüt, egy gyenge ember! Miért nem kezd vele egy súlycsoportú emberrel? Engem pl csak egyszer ütne meg egy pasi, az tuti!!! Azonnal elhagynám! Ha dühből ütött, akkor ezt bármikor máskor is megteheti! Mi van, ha úgy üt meg, hogy elmegy a baba, vagy netán neked is nagyobb bajod lesz? Szerintem nem lehet rosszabb egy anyaotthonban sem, mint egy olyan férfi mellett, aki ver! Nem voltam soha ilyen helyzetben, így joggal mondható, hogy könnyen beszélek! De! Ha egyszer megtette, megteheti többször is! És ha most leáll és megbékél? Megszületik a pici....és ha aztán őt bántja? Ha a pasi miatt lesz a babádnak baja, soha nem fogod magadnak megbocsájtani, hogy nem tettél ellene!

Gondold végig, én sok sikert kívánok neked ahhoz, hogy egyedül (távol egy ilyen görénytől!) új életet kezdj!

2009. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom milyen érzés rettegni valakitől akivel együtt élsz. Nagyon nehéz kilépni egy ilyen kapcsolatból, mert fogva tartanak a félelmeid, de hidd el ha véget vetsz ennek, később majd úgy gondolod, hogy jól tetted. Tudom, hogy borzasztóan nehéz!!! De ha a gyermeked érdekeid tartod elsődlegesnek, akkor inkább menj el. Vannak szervezetek, anya otthonok, ahol tudnak segíteni. Nekem sem volt hova mennem, mert a családom külföldön van, teljesen magamra maradtam. BÁTORSÁG! Minden megváltozik, ha lépni mersz!
2009. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát.Úgy néz ki holnap vár még ránk egy nagy beszélgetés ha nem jutunk dűlőre,akkor elköltözöm.
2009. márc. 1. 17:49
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
07:55-ös vagyok ismét. Sajnos határozott idejű szerződésnél nem védi a kismamát más, csak a határidő.
2009. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még táppénzre is el tudsz menni, ha minden kötél szakad, ha valami úton-módon megszűnik az állásod. De előtte talán érdeklődhetnél a jogaidról akár telefonon a munkaügyi központ jogi képviselőjénél, vagy a munkaügyi felügyeleten, akár név nélkül is. Márcsak, hogy valami jövedelmed biztos legyen. Önkormányzati segély? Inkább szerezz be minél több információt a lehetőségeidről, hogy bátrabban tudj lépni, ha rászánod magad.
2009. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

költözz haza!!! attól h a 9éves fiát nem bátja-most, de ki tudja mi volt régen?-még nem jelent semmit!! ha egyszer megtette megteszi megint főleg ha tudja h fügsz tőle! Apukád nem csapta le? azonnal menj el!!! ha legközelebb megüt még a babának is árthat de a stressz is! beteg gyereket akarsz egy idegbeteg apával???

menj el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. márc. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!