Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek ha a párotok...

Mit tennétek ha a párotok megütne?

Figyelt kérdés
12 hetes pocis vagyok.azelőtt soha nem csinált ilyet,nem tudom mit tegyek.Nincs hova mennem és egyedül nem igazán tudnám eltartani a babám.gyerektartást sem akar fizetni,és nem is lenne túl sok még ha köteleznék sem.(3 gyereke van)és házasok sem vagyunk.kérlek adjatok tanácsot!
2009. márc. 1. 07:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

07:55-ös ismét

1. Határozott idejű szerződést csak közös megegyezéssel lehet felmondani, DE

2. Határozott idejű szerződés annak lejártakor megszűnik függetlenül attól, hogy a munkavállaló éppen várandós-e vagy kisgyermekével van otthon.

Tehát, ha így áll hozzád a "kedves" párod, akkor gondolod, h meghosszabbítják a szerződésedet? Viszont amíg nem jár le a szerződésed, addig nem rúghatnak ki, csak akkor, ha beleegyezel.

Ha lejár a szerződésed, még mindig elmehetsz 45 nap passzív táppénzre. A továbbiakról: attól függ, h mikor szülsz és mikor jár le a szerződésed. Lehetőség pl a szülési szabi v a munkanélküli is.

Az anyukád viszont már más tészta, róla nem tudunk semmit.

Az biztos, h borzasztó nehéz helyzetbe kerültél, én nem várnám meg, míg legközelebb 8 napon túl gyógyulóval mennék az ügyeletre. Vagy, h a csecsemőt megüsse.

Nézd, ha tényleg őszinték akarunk lenni: gondolod, h ezzel a hozzáállással szeret? Mert én nem hinném.

2009. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Visszaadatam volna neki az tuti.
2009. márc. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig el vagyok szörnyedve ha egy tanult ember ekkora primitiv..h megüt egy kismamát??? könnyű lenne mondani h hagyd el,de nem tudod...én is kisvárosban élek,itt is van kórház,és sajnos az ember mindent tud a dokikról...és nem te vagy az első,akiről hallok h a doki párja megüti...elhsizem h kiégnek,sok a meló stb...de könyörgöm ne a családon vezesse le!!! menjen el sportolni stb...azt h a városban mit szólnak h ti ketten együtt vagytok nagy ívben sz..le,kisváros már csak ilyen,és persze mindenki szent,csak éppen akit pletykálnak az a rossz...a lényeg h te/ti boldogok legyetek,szerintem probáld megbeszélni vele,h mi is történt.
2009. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Szerinte én vagyok a hibás(a párna)szóval még ő van felháborodva.Igaz próbál közeledni,azóta nem szólok hozzá egy szót sem.nem látszik semmi a fejemet ütötte a haj takarja,de igen nagy pukli volt.Látleletet senki nem adna,minden orvos ismeri a környéken(ráadásul ő a sürgőségi FŐORVOSA)igen erős személyiség nem túlzás azt mondanom hogy még a főig. is tart tőle.A gyereket nem bántaná,szerti őket.Velünk él a 9 éves fia soha nem bántotta akármit tett.Ezért merem ezt mondani.Ha akkor visszaadom neki biztos megütött volna mégegyszer,azt már nem mertem kockáztatni.Szerintem sem szeret,különben nem tette volna ezt,engem még soha nem bántott senki.Csak azt nem értem miért akar maga mellett tartani.Ha azt mondaná,támogatni fog,elmennék és nem zavarnám többet.Nagyon nehéz döntést hoznom.
2009. márc. 1. 09:26
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez az általános védekezés. "Addig provokáltál míg végül meg kellett, hogy üsselek" (Bár elismerem időnként egy-két nőt, nő létemre én is szájonvágnék, de ez sem igazol semmit)

Azért van rád szüksége, hogy legyen kis basáskodni. HIdd számtalan ilyen eset van és mindegyik csak egyre rosszabb lesz. Én akkor látnék valami kis reményt, ha elgondolkodott volna és bocsánatot kért volna és elmondta volna neked hatszor, hogy ő mekkora állat és hogy ilyen soha többé nem fordul elő.

Neked kell döntened, de ha úgy döntessz, hogy maradsz, akkor írd ki a falra egy nagy papírra, hogy a legközelebbinél azonnal elmész, és tartsd is magad ehhez. Ne lépj egy végtelen körbe.

És ne félj semmitől. Szörnyű, hogy az emberek azt hiszik, hogy csak másoknak vannak jogai, "én inkább csöndben maradok, mert főorvos és kisváros és az állásom...." Pont azért működnek ezek a dolgok, mert eleve senki meg se próbál ellene tenni, pedig mindíg van lehetőség.

2009. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Bocsánatot azt nem kérne tőlem soha.Sajnos eddig a szerlem elvakított nem láttam milyen is ő valójában.A pofon az kitisztította képet.De félek egyedül.Ha nem lennék terhes már rég elmentem volna.tök egyedül felnevelni egy gyereket hatalmas felelőség,abban bízok hogy többet nem fordul elő.
2009. márc. 1. 10:09
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezzel hiába áltatod magad, mert nagyon-nagy valószínűséggel elő fog fordulni többször is. Nekem is volt ilyen kaőcsolatom, még régen, csak ő tanár volt, de szinte a szitu ugyan az volt mint nálad! Csak én nem voltam terhes. Én is azzal vigasztaltam magam hogy biztos nem fog többet előfordulni. Tudtam pedig, hogy nagyon szeret, és többször előfordult. Ezek az emberek a döhtől nem tudják kontrolállni magukat és nehéz erről beszélni velük, mert nem akarnak szembesülni vele mit tettek. Én ott tudtam hagyni, és most van egy csodálatos férjem aki óv, és vigyáz rám. Gondold át. Ne bízz abban hogy nem fog megtörténni.

32 hetes babás.

2009. márc. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Bízzunk benne, hogy a munkahelyi változások miatt volt ennyire ingerült, hogy megütött. De ennek ellenére, ha mégegyszer megüt, biztos nem az lesz az utolsó. Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled. Soha ne veszítsd el az önbecsülésed és tényleg hagyd el, ha mégegyszer megüt! Talán az előző házassága is ezért ment tönkre? Nekem is volt "szerencsém" egy elmebeteg pasihoz, egyre rosszabb lett a helyzet, ahogy telt az idő, egyre nagyobb lett a bátorsága, először csak vitatkozott velem, majd a combomra ütött ököllel, a következő vitánál végén megvert, de az volt az utolsó, amikor nálam volt. Szerencsére még együtt sem laktunk. Sajnos nincs rájuk orvosság, nem látják be, hogy betegek. Szerintem valami "B" tervet azért gondolj ki, hogy mégis hogyan tudnád megoldani, ha mégis úgy döntesz, hogy elhagyod.
2009. márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Teljesen kiakadtam:(már a kérdés elolvasása után kirázott a hideg! Én nem hagynám hogy megüssön valaki! illetve csak egyetlen egyszer! Többször SOHA! Ennél undorítobb dolog nincs ha valaki megüti a szerelmét! Én inkább egyedűl vállalnám a babát!!!!!! Légy erős!És boldog babavárást!
2009. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig ne haragudj csak egy két válaszba és kommentbe olvastam bele.OTTHAGYNÁM MINDENKÉPPEN!!!!!!Mennék a családhoz, barátnőhöz, valami megoldást biztosan találsz, ha megtette egyszer meg is teszi máskor is.32 hetes
2009. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!