Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég napi 1x bekenni magam...

Elég napi 1x bekenni magam testápolóval ahhoz hogy ne repedjen szét a böröm?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én hiába kentem magam a legdrágább szerekkel, mégis borzasztóan csíkos maradtam. De ott rugdos a kiságyban egy gyönyörű szép angyalka, úgyhogy semmi nem érdekel rajta kívül.
2009. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez genetika, hiába kened a bőröd, ha hajlamos vagy rá, akkor úgyis szakadni fog.

Én is napi többször kenem testápolóval, meg Aloe Vera-s krémmel, és mégis szakadtam elég rendesen, pedig volt rajtam felesleg mikor terhes lettem, tehát már nyúlt a bőröm.


Üdv 30 hetes kismami

2009. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szio!!!ez alkat kérdése.........mert én volt hogy napi 1-2x kentem,olaj-vagy krémmel,s mégis kirepedeztem,igaz nemvészesen,de akkor is.......szoval ha nagyon száraz bőrű vagy,akkor kennd magad,vagy hainkább vbiztosra akarsz menni akkor is kennd.....jobb megelőzni:-))))

Üdv 32heteske

2009. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy részt hajlam kérdése a dolog. Nem feltétlen muszáj speciális készítményekkel kenegetni, bármilyen kollagén tartalmú krém vagy testápoló jó lehet a célnak.
2009. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég, mert tényleg hajlam kérdése! Én is korán elkezdtem kenni magam, de a mellem, a combom és persze a pocim is szép csíkos! Persze számítottam rá. Anyukám is repedezett! Ezt bizony könnyen örökölhetjük! Viszont ezért az édes kis lényért, aki itt rugdos a pocimban, nagyon is megéri! :)

26 hetes kismami

2009. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ahogy már mások is írták, ez alkati kérdés. Tehát, ha te hajlamos vagy rá, akkor akármit csinálsz, repedni fog a bőröd. Nekem nagyon sok striám van, de kit érdekel, mikor van egy gyönyörű és EGÉSZSÉGES kisbabám. Sajnos ez nem mindenkinek adatik meg és baromi szerencsés vagyok még akkor is, ha a hasam úgy néz ki, mint akit megkéseltek. Mindennek ára van, a terhességnek is. Egyébként a striák sem olyan feltűnőek egy idő után, mert elhalványulnak. Kell nekik 1-2 év azért...
2009. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szomorú lettem hogy azt irtátok h alkat kérdése... akkor kenhetem magam bármivel,nem fog segiteni! :-( Na sebaj...ez legyen a legnagyobb gondom. Nem? :-) Köszi hogy irtatok!
2009. febr. 24. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hatásos és olcsó megoldás, ha minden esete fürdés után bekened a pocakodat olívaolajjal. Lehet, h a genetiukának is köze van hozzá, de nekem nem lett csíkos a hasam.
2009. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A fiamnál nem kentem semmivel, nem lettek cíkjaim.

Most a 39. hétben járok, de most sincs egy csíkom sem, de azért fürdés után be szoktam kenni babaolajjal

2009. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a teljesen tiszta mandulaolaj-mindenfele paraffin meg kemiai kutyu nelkul-a legjobb; rendszeresen kell reggel, napkozben es este is kenni..
2009. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!