Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Johnsons babaolaj jó a...

A Johnsons babaolaj jó a pocakom bőrének, hogy ne repedjen ki?

Figyelt kérdés
Nem tudom mivel kenjen, sokan olajat ajánlanak és 16 hetes vagyok és szeretném megelőzni a bőröm repedését, mert elég száraz a bőröm most! Köszönöm a válaszokat
2011. máj. 2. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Én azt használom, már kb. a 12-13 héttől, nekem eddig bevált, semmi csíkom nincs (remélem így is marad).

Azért jó az olaj, mert ha vizes bőrre kened, akkor sokkal több nedvességet tud felvenni a bőröd. 30 hkm

2011. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

olivaolajasat ajánlanak

én a DM mama olaját használom és semmi csikom, olivaolajos

2011. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én Nivea krémet használok, abból is jó sokat. A babaolajakra kivétel nélkül mind allergiás vagyok :(
2011. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, vizes bőrre kenem, akkor a lényeg, hogy maga az olaj a legjobb! :) Köszönöm a tapasztalatokat
2011. máj. 2. 09:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt jó.

Nálam a legutolsó hetekben jelentek meg a csíkok,kb félidőtől kentem magam.

Mégis megrepedtem,sok helyen,az egész hasam körben.

Sőt,amikor már kirepedtem,akkor is kentem,hogy javítsak a helyzeten és ápoljam,de viszkettem tőle.

2011. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

16 hetes terhességtől kentem a hasam és a mellem direkt arra alkalmas krémekkel, a 36-38 héten nagyot nőt a hasam és meg is repedt. Meg a melleim is. :(

Nagyon bőr függő a dolog. Tesóm semmivel sem kente magát, és egy repedés sem volt rajta, pedig 3x szült.

2011. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bocipók ***** válasza:

A Johnson&Johnson termékekre, legyen az olaj, krém vagy sampon, nagyon sokan allergiásak.

A DM-ben lehet kapni terhességi csík megelőzéséhez gyógynövényes krémet, ami az összetételt olvasva jó minőségűnek tűnik.

Megjegyezném azonban, hogy a csíkok csak az utolsó két hónapban szoktak megjelenni és a bőr minőségén (genetikán) kívül több mindentől függ, hogy megreped-e (pocak nagysága, túlsúly, mennyire hirtelen nőtt a baba stb.)

2011. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez genetika:-( Én kentem mindennel, nem volt nagy hasam, mégis kirepedt:-( Anyukám hasa is szétrepedt amikor minket várt. Ez van, már elfogadtam.
2011. máj. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csak néha kenem, az elsővel nem repedt. Ez alkati dolog, felesleges drága csodaszert használni, ha nincs rá hajlamod, jó lesz ez is. :)
2011. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer a válaszokat! :)
2011. máj. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!