Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól érdemes kenni a...

Mikortól érdemes kenni a hasat, hogy ne repedjen meg? Meg milyen krémet javasoltok, és hol lehet venni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Már az első perctől érdemes kenni!A hasam kentem vele,ott egyetlen egy csík sincs!A fenekem,meg a combom nem tudtam,hogy kenni kell,ott csíkos is lettem...mire kentem,már késő volt.Én körömvirágkrémet használok,nagyon jó,vizes,és ha utána lezuhanyzol,nem viszi le a víz teljesen,jó zsíros és azonnal beszívja a bőr.Herbária bioboltban vettem.

Primavera körömvirágkrém 250ml,600 ft volt.


Azt hallottam,hogy nagyon jó még a Weleda terheseknek való olaj.Nekem csak minta van,volt,hogy ezzel is kentem.Nem szeretem annyira,mit a krémet,mert ez nehezebben szívódik fel.


39 h

2009. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a 12.héttől kenem sima mandulaolajjal, szerintem az a legjobb. Gyógynövényesnél vettem egy ezresért, nagyon jó és hamar beszívódik, semmi csík nincs a hasamon.


32hetes pocis

2009. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen.
2009. aug. 4. 20:50
 4/11 anonim ***** válasza:

szia! tök jó olvasni, hogy van akinek használ. én az elejétől kentem a pocim avonos feszesítő testápolóval. aztán egyszer csak észre vettem, hogy a pocim bal oldalo

án van 4 csík. akkor elrohantam stria elleni krémet venni. aventeset vettem a brendonba, mert azt olvastam rajta, hogy halványítja a meglévőket is. a 200 ml-es került 2760 Ft-ba. azóta kenem vele, mint az őrült durván a 28. héttől. sajna, a csíkom több lett, ráadásul most már a hasam mindkét oldalán. az igaz, hogy nem viszket, meg nyugtatja a bőrt, de a csíkjaim csak szaporodnak. bár lehet én rontottam el, hogy nem a legelejétől stria ellenivel kentem, meg azóta, már töbször olvastam, hogy a DM-es krém jól beválik és persze sokkal olcsóbb és nagyobb kiszerelésben adják. meg persze lehet, hogy hajlan kérdése. szóval, én azt javaslom, hogy kend az elejétől rendes stria elleni krémmel, akár naponta töbször is, mert ha használ az csak jó!!! ha nem, akkor úgysem tudsz tenni ellene. szép babavárást! üdv, 36 hetes kismama

2009. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a legelejetol kell kenni, en babaolajozom naponta 2x, semmi csik :-)
2009. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én az elejétől kenem a Johnson&Johnson Baby Oil géllel. Minden zuhanyzás után a nedves bőrt bekenem, majd megtörölközöm. Sokáig elég. Nekem nagyon bevált, semmi csík (bár lehet, hogy ez alkati kérdés is)! Azt hallottam egy bőrgyógyásztól, ha minél zsírosabb, olajosabb krémmel, termékkel kened, annál jobb. Minél előbb célszerű elkezdeni és fontos a rendszeresség.
2009. aug. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha kened, akkor erdemes a terhesseg elejetol kenni es ne hagyd abba a szules utan kozvetlenul, hanem az elso honapokban is folytasd, mert nem csak a novekedestol repedhet a bor, hanem fogyaskor is, illetve a pocak visszahuzodasakor.

Nekem az E-vitaminos zsiros kremeket es az olivaolajat ajanlottak. Vegulis az a lenyeg, hogy minel kevesbe legyen szaraz a borod, mert a szaraz bor konnyen reped.

En valamilyen szinten a szerencsesek taboraba tartozom. Meg kistini koromban, amikor egy nyar alatt nottem rengeteget, akkor szetrepedt a borom a karomon es a hasamon. A mai napig latszik, mindig latszani is fog, es ezen elozmenyek utan biztos voltam benne, hogy terhesseg alatt meg durvabb lesz. De tevedtem, hiztam 25 kg-ot es jo nagy lett a pocim is, de nem lettek ujabb csikjaim. Hat, ez nem a szorgalmamnak koszonheto, mert lusta voltam es hetente kb 2-3 alkalommal kenegettem csak magam, de a vege fele volt olyan is, hogy 2-3 hetig elo sem szedtem a kremet, mert elfelejtettem.

2009. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igaz en meg csak 11 hetes vagyok de az elejetol kenem. Majd kiderul mennyire fog hasznalni. :) Minden este zuhanyzas utan bekenem jo vastagon bio olajjal a melleimet, a hasamat meg a combomat. Reggel munkaba menet elott meg bekenem E vitaminos kakaovajas testapoloval ez jol beszivodik amig megeszem a piritosomat. :) A tobbi mar csak a genetikan mullik.

Boldog babavarast!

2009. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2009. aug. 5. 15:37
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

én nem akarlak elkeseríteni, de elejétől kenem a hasamat naponta reggel és este, DMes olajjal, és olivás testápolóval. a 33 héttől nem dolgozom, így naponta többször is kentem, erre teljes elkeseredésemre a 36. héten számtalan helyen becsíkozódott. a párom és én egyaránt ak meresztgettük a szemünket, nem akartunk hinni neki:(

sokan möondják, hogy genetika, mostmár én is így hiszem.

38h

2009. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!