Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sima testápolóval is kenhetem...

Sima testápolóval is kenhetem a hasam, vagy spaciális kismama-olaj kell? Kakaóvaj esetleg? Az mégis természetes anyag.

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen testápolóval kenheted magad:) (31h)
2010. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnőm a nivea vagy baba testápolót ajánlotta. Végülis a babánál döntöttem és egyáltalán nem bántam meg. Eddig egyetlen csíkom sincs, pedig a pocim megállíthatatlanul nő :-)
2010. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kakaóvajjal kenem, remélem nem leszek csíkos. Az első gyerekkel spec. krémet használtam, akkor nem lettem csíkos. De szerintem ha hajlamos vagy rá, akkor szétrepedhet a bőröd bármit kensz rá...

22 hetes km.

2010. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Alkati kérdés, én egész terhesség alatt nem kentem semmivel, és nem csíkosodtam be:D viszont volt olyan ismerősöm, aki mindent kipróbált és tiszta csíkos a hasa
2010. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát igen,alkati.nekem 6 hónapig nem nőtt a hasam,aztán hirtelen hatalmas lett.az elejétől kentem,naponta 2szer vichivel,nem kell mondanom,egy kisebb vagyon ment rá-feleslegesen,ugyanis olyan lettem,mint egy zebra:(a nődokim is meglepődött mikor 1 hétről a másikra megjelentem nála csíkosan,de azt mondta,ez valszínű nálam alkati,elkerühetetlen volt,bármivel is kentem volna...hát örökre lemondok a 2 részes fürdőruciról.....de legalább a férjem nem zavarja..
2010. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha hajlamos vagy rá úgyis kijön. de a hidratálás nagyon fontos. én a gyógyszertári fürdetőkrémmel kentem magam ( már korábban is azt használtam testápolónak mert nincs tele minden vacakkal ) nekem nem jött ki de mint mondtam ez alkat kérdése
2010. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!