Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit más téma! Aki rendelt...

Kicsit más téma! Aki rendelt már valamit vaterán az azt is kapta amit ott fényképen látott és írtak róla? A másik, hogy mit jelent a postai standard küldemény előre utalással?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 16:58
 1/5 Andibandii ***** válasza:
100%
Szia!Én már ,,öreg,,vaterás vagyok,rengeteg mindent vettem már onnan.Mindig nézd meg az eladó értékeléseit(ne legyen sok negatív értékelése)!Én eddig mindig azt kaptam(és adtam el),ami a fényképen volt.A standard postai csomagban(1050 Ft)20 kilóig megy el a termék,a nem standard csomagban 20 kiló felett...
2011. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen többnyire azt kaptam ami a képen volt és amit írtak róla.

Előre kell utalnod a termék árát az eladónak.Ha ő megkapta az összeget feladja neked aminek a költsége 1050FT.Postakocsival fogják házhoz vinni neked és te aláírod,hogy átvetted a terméket.

2011. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én elég sok dolgot vettem már a Vaterárólés a Tesz-veszről is. Eddig még nem csalódtam... Mielőtt vásárolok, megnézem az eladó értékeléseit, ha nem látok a leírásban valamit, rákérdezek, csak olyanra licitálok, ahol jó a kép, jól látható rajta az eladni szándékozott darab.

Standard postai küldemény előre utalással annyit tesz, hogy az árhoz hozzá kell számolnod a normál postai feladás díját (függ a csomag súlyától) és az összeget előre át kell utalnod az eladó által megadott bankszámlára. Csak akkor fogja küldeni neked a csomagot, ha megkapta a pénzt.

2011. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettetek!
2011. márc. 24. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Aha, nagyjából. Amit vegyél számításba, hogy a képek kicsit mindig szebbet mutatnak, mint az igazi. nem azért mert az eladó csal, hanem egész egyszerűen nem látszik, ha kicsit kopottabb, vagy ilyesmi. Szóval kérdezz rá, ha nem írja, hogy milyen állapotban van, van-e vmi hibája, vagy bármi ami érdekel.


standard csomag: olyan doboz, aminek 1 oldala max 90 cm, és a hossza-szélte-magassága max. 200cm, ennek feladási ára 1050.- jelenleg, de ez olyan mint egy ajánlott levél. Ha értékese dolgot kérsz érdemes rá értékbiztosítást kérni, mert azon rajta van az ár, így ha eltűnik, összetörik, akkor a teljes összeget állja a posta. Ennek az ára 1690.-

Ja, és max. 20 kg.


Nem standard csomag:

Olyan cuccok, amik max 20 kg-osak, de nem tudod dobozba tenni, pl. egy fotel. Ezt akár sima zacskóba is lehet tenni, nem muszáj a doboz. 1590.-, azt nem tudom, hogy ennél mennyi, ha értékbiztosítottan akarod...


Az árhoz számold hozzá az utalás díját, mert az is általában 100-200 ft, banktól függően...

2011. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!